کد خبر: 2701

بنای غیر مجاز سه طبقه در حال احداث در خیابان جامی سنندج تخریب شد.

به گزارش کردستان خبر، مدیر شهرداری منطقه سه سنندج از تخریب یک باب منزل مسکونی سه طبقه که بصورت غیرمجاز در خیابان جامی درحال احداث بود خبر دادو گفت: این منزل مسکونی 75 متر در معبر 30 متر تجاوز کرده بود که براساس حکم کمیسیون ماده صد کاملا تخریب شد.

وی اظهار داشت: یکی از مهم ترین اولویت های شهرداری در سطح شهر جلوگیری از ساخت وسازهای غیر مجاز است.

فواد کریمی بیان کرد: متاسفانه تعداد افراد سودجو در مناطق مختلف سطح شهر اقدام به ساخت وساز غیر مجاز می کنند که در این راستا شهرداری با همکاری مراجع قضایی و انتظامی با جدیت کامل مانع از احداث بناهای غیر مجاز در سطح شهراست.

وی افزود : پرونده  این منزل مسکونی به کمیسیون ماده صد ارجاع داده شد که خوشبختانه قبل از تکمیل شدن حکم تخریب این  بنای غیرمجاز در کمیسیون بدوی  و تجدید نظر هم تایید شد.

وی عنوان کرد: شب گذشته و در راستای اجرای احکام کمیسیون ماده صد این  بنای غیرمجاز کاملا تخریب شد و  یکی از افراد سود جو و دلال هم در محل بازداشت شد.

مهندس کریمی از حمایت و همکاری مراجع قضایی و انتظامی در راستای اجرای این حکم و دیگر احکام صادر شده در جهت جلو گیری از ساخت و غیرمجاز تقدیر و تشکر کرد و افزود: حمایت های این دو نهاد از مجموعه شهرداری قطعاً باعث کاهش ساخت و ساز در سطح شهر خواهد شد.

وی به شهروندان توصیه نمود: به هیچ وجه به وعده های افراد سود جو و دلال توجه نکنید چرا که شهرداری با جدیت تمام مانع از ساخت وسازغیر مجازدر سطح شهر می شود.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر