به‌مناسبت سالروز وفات نبی مکرم اسلام

کد خبر: 2718

زیارتنامه پیامبر اعظم ٢٨ صفر در مسجد جامع سنندج قرائت می شود.

به گزارش کردستان خبر، معاون فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری قرائت زیارت‌نامه پیامبر اعظم‌(ص) اظهار کرد:این ویژه‌برنامه به‌همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان و با همکاری دستگاه‌های فرهنگی استان در راستای آشنا ساختن بیش از پیش مردم با شخصیت پیامبرعظیم الشأن اسلام مانند سنوات گذشته پیش‌بینی شده است.

 

عبید رستمی عنوان کرد: قرائت زیارت نامه پیامبر اعظم(ص) همزمان با ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز سه شنبه ۱۵ آبان با حضور روحانیون، بازاریان، فرهنگیان و آحاد مختلف مردم در مسجد جامع سنندج برگزار می‌شود.

 

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان ادامه داد: چهار نفر از قاریان و مداحان استان در این ویژه برنامه به قرائت این زیارت‌نامه خواهند پرداخت.

 

مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان نیز در ادامه این جلسه از توزیع ۳ هزار جلد کتابچه زیارت‌نامه پیامبر اعظم (ص) در سطح استان خبر داد و افزود: این کتابچه در بین مراکز فرهنگی، ادارات و سازمان‌ها، کانون‌های مساجد، موسسات قرآنی و مراکز فرهنگی استان توزیع شده است.

 

کامل گلباغی، تأسی از سیره علمی و عملی پیامبر اکرم(ص) و خاندان عصمت و طهارت(ع) را موجب سعادت انسان در دنیا و آخرت دانست و تأکید کرد: جوانان و نوجوانان ما باید با ابعاد مختلف شخصیت پیامبراکرم(ص) این اسوه حسنه و نمونه انسان کامل آشنا شوند.

 

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر