معاون طرح، برنامه و بودجه معاونت راهبردی قوه قضاییه:

کد خبر: 2725

انقلاب اسلامی در ۴۰ سال عمر با برکت، با اقتدار در برابر قدرت‌های جهان ایستاده و به پیروزی رسیده است.

به گزارش کردستان خبر، راهپیمایی امروز در سنندج و سایر نقاط استان از ساعت ۱۰ صبح آغاز شد و مردم در همه شهرهای استان راهپیمایی ۱۳ آبان را برگزار کردند.

در راهپیمایی امروز شهر سنندج اقشار مختلف مردم بویژه دانش‌آموزان و دانشجویان حضور پررنگی داشتند و شرکت کنندگان در این راهپیمایی از توطئه‌ها و راهبردهای خصمانه آمریکا و استکبار جهانی علیه ملت ایران اعلام انزجار کردند.

 

معاون طرح و برنامه معاونت راهبردی قوه قضائیه، 13 آبان سنندج، روز دانش آموز، استکبارستیزی، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، سنندج

 

ابراهیم عزیزی امروز در جمع راهپیمایی کنندگان ۱۳ آبان شهر سنندج اظهار کرد: 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی یادآور کشتار دانش آموزان آزادی خواه در 13 آبان سال 57 توسط رژیم خون آشام پهلوی، تبعید امام خمینی در 13 آبان سال 43 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در 13 آبان سال 58 به دست دانشجویان پیرو خط امام است.

معاون طرح، برنامه و بودجه معاونت راهبردی قوه قضاییه با بیان اینکه انقلاب اسلامی در ۴۰ سال عمر با برکت، با اقتدار در برابر قدرت‌های جهان ایستاده و به پیروزی رسیده است، افزود: تداوم این پیروزی‌ها در زمان حاضر نیازمند وقت شناسی و دشمن شناسی است که در ملت ایران موج می‌زند.

وی گفت: توطئه‌های آمریکا و دشمنان انقلاب از جمله تحریم‌های ناجوانمردانه، جنگ تحمیلی، فتنه‌ها و آشوب‌های گروه‌های تروریستی و عوامل دست نشانده از ۱۳ آبان ۵۸ تاکنون علیه کشور ما شکل گرفته است.

 عنوان کرد: آمریکای جنایت کار 40 سال علیه ملت ایران و نظام ما، بزرگترین جنایت‌ها را مرتکب شده اما همه توطئه‌های آنها نقش بر آب شده است.

وی کمک تسلیحاتی و شیمیایی آمریکا به صدام در جنگ تحمیلی، مسلح کردن گروهک‌ها برای کشتار مردم بی گناه ایران، حمایت از اغتشاشات، تحریم و جنگ اقتصادی را از جمله توطئه‌های آمریکا برشمرد  و گفت: در حال حاضر هم از برجام خارج شده‌اند که این بدعهدی آنها را نشان می‌دهد.

عزیزی ادامه داد: مردم ما پیروز میدان نبرد با آمریکا هستند چون مردمی مومن، انقلابی، عزتمند، حق طلب، عدالت خواه، آزادی خواه و استقلال طلب هستند.

وی تصریح کرد: ملت ایران غیور، بصیر، دشمن ستیز، دشمن شناس و با اتحاد و همبستگی و اتکال به خدا در قله سرافرازی و علم و عدالت و سعادت ایستاده‌اند و هر سال بیشتر از سال گذشته در راهپیمایی 13 آبان حضور می‌یابند.

 

گفتنی است؛ مردم شهرهای مختلف استان کردستان صبح امروز هم‌زمان با دیگر نقاط کشور در راهپیمایی روز ۱۳ آبان شرکت کردند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر