فرمانده مرزبانی ناجا:

کد خبر: 2730

نگاه دولت به مرزنشینان ویژه بوده و به دنبال بازگشایی بازارچه‌ها و معابر رسمی برای مرزنشینان است.

به گزارش کردستان خبر، سردار قاسم رضایی در سفر به کردستان، بازدید هوایی و پایش مرز‌های مشترک، دیدار صمیمی با مرزبانان و مرزنشینان را از اهداف این سفر بر شمرد.

وی افزود: یکی از عمده مشکلات در مرز‌های کردستان قاچاق کالا است که هم مرزنشینان به شدت با آن مخالف بوده و هم ما با تمام توان با آن مقابله می‌کنیم.

 

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه قاچاقچیان مخلان امنیت اجتماعی و اقتصادی هستند، بیان کرد:کشفیات بالا نشان دهنده تلاش وافر مرزبانان برای مبارزه با قاچاق کالاست.

 

سردار قاسم رضایی در دیدار با اعضای شورای تامین و مرزنشینان شهرستان بانه اظهار کرد: توفیقی شد تا در خدمت مردم، مرزنشینان و مسئولان شهرستان بانه باشم، مردم کردستان همواره فتنه‌های دشمنان را خنثی و فرهنگ دفاع از وطن و دین را معنا کردند.

 

وی، مرزنشینان را مرزبانان واقعی کشور دانست و بیان کرد: عملکرد مرزبانان و مرزنشینان در تأمین امنیت مرزها، نشانگر اهتمام برای دفاع از حریم کشور است.

 

فرمانده مرزبانی ناجا، خدمات‌دهی به مرزنشینان را مهم و از اولویت‌های مرزبانی دانست و گفت: نگاه دولت به مرزنشینان ویژه بوده و به دنبال بازگشایی بازارچه‌ها و معابر رسمی برای مرزنشینان است.

 

سردار رضایی با اشاره به اینکه مرزبانی حامی کولبران است، ادامه داد: کولبران برای ارتزاق به قدر نیاز کالا وارد می کنند و برای  مرزبانی این موضوع قابل تشخیص است، به خوبی تفاوت کولبر با عده‌ای سودجو برای قاچاق کالا را می‌دانیم و برای همین همواره حامی کولبران زحمت کش هستیم.

 

وی گفت: با تلاش مرزبانان و همکاری مرزنشینان، شاهد کاهش جرایم مرزی طی سال‌های اخیر هستیم.

 

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر