کد خبر: 2745

از امروز تا صبح فردا دمای هوا در استان، ۴ تا ۶ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد که یخبندان شبانه و اوّل صبح را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش کردستان خبر، معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کُردستان گفت: با توجه به بررسی و تحلیل آخرین نقشه‌ها و مدل‌های پیش یابی هواشناسی، امروز همچنان شاهد آسمانی ابری، بارش باران، گاهی وزش باد در سطح استان هستیم.

 

علی پناهی افزود: اظهار داشت: با عبور تدریجی این سامانه بارشی از منطقه، اواخر وقت امروز تا آخر هفته از شدت ناپایداری‌های جوی کاسته می‌شود، ولی همچنان در برخی از نقاط استان، پوشش ابر، مه صبحگاهی و بارش پراکنده باران به ویژه در پنج شنبه پیش بینی می‌شود.

 

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کُردستان، اضافه کرد: از امروز تا صبح فردا دمای هوا در استان، ۴ تا ۶ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد که یخبندان شبانه و اوّل صبح را در مناطق سردسیر و مرتفع استان به دنبال خواهد داشت.

 

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته شهرستان‌های دهگلان با ۲۲ میلی متر، کامیاران با ۲۰ میلی متر، مریوان و قاملوی قروه با ۲۰ میلی متر بیشترین میزان بارش‌ها را داشتند.

 

همچنین روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کُردستان اعلام کرد: تردد در گردنه "تته"، حد فاصل سروآباد ـ پاوه فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است ورانندگانی که در گردنه "تته" تردد می‌کنند حتماً باید وسایل گرمایشی و زنجیر چرخ به همراه خود داشته باشند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر