کد خبر: 2806

رئیس مجمع نمایندگان مردم استان کردستان:نیت آمریکا در مذاکره با ایران خالص نیست.

محسن بیگلری  رئیس مجمع نمایندگان مردم استان کردستان در گفتگو با کردستان خبر در رابطه با توافق و مذاکره با آمریکا اظهار داشت: دولت آمریکا با توجه به سابقه خود در مذاکره با ایران همواره نشان داده اند که نیتشان خالص نیست و آزمایش و نتیجه ان را می توان در برجام مشاهد کرد که اصلا به توافقات پایبند نبودند.

وی افزود: مومن هیچگاه از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود و آمریکا جای برای اعتماد و باور باقی نگذاشته تا دوباره وارد مذاکرات شد.

بیگلری یاد آور شد: کشور ما دور قبل با آمریکا وارد مذاکره شد و توافقاتی نیز بدست آمد اما تمامی آن توافقات را برهم زدند و دوباره نیز همین کار را خواند کرد.

وی بیان داشت: کشور ما همواره خواهان صلح و مذاکره بوده است اما وقتی طرف مقابل به آن احترام نگذاشته و پای قول و مذاکرات خود نمی ایستد جای برای حرف باقی نمی ماند.

رئیس مجمع نمایندگان مردم استان کردستان اظهار کرد: همه ما خواهان مذاکره بر اساس صداقت و تعهدات محکم می باشیم و اگر زمانی شرایط مذاکره صادقانه و براساس صداقت پیش آید استقبال می شود اما با توجه به سابقه تاریخی و همانند قضیه برجام شرایط مذاکره از سوی آمریکا دوامی نمی آورد و فایده ای نخواهد داشت.

بیگلری یادآور شد: هر زمان که به سخنان و فرموده های رهبری عمل کردیم در نتیجه آن پیروزی نصیب کشورمان شده است

 

رئیس مجمع نمایندگان مردم استان کردستان با اشاره به اینکه برجام نمونه ساده ای است که چون بطور کامل به فرموده رهبری عمل نشد به شکست انجامید، اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند نیت آمریکایی ها نسبت به ایران مشخص است، مذاکره هم کنید بجایی نمی رسیم.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر