کد خبر: 2813

۸۱۲ برنامه پیش‌بینی شده با ۳۷ عنوان ویژه هفته بسیج در شهرستان سنندج برگزار می شود.

به گزارش کردستان خبر، حسن عسکری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج در نشست خبری با عنوان هفته بسیج به تقارن این هفته با هفته وحدت اشاره کرد و گفت: بسیج مظهر وحدت و اتحاد بین مردم بوده است.

وی افزود: شجره طیبه بسیج با دور اندیشی پیامبر گونه امام راحل(ره) در سال ۵۸ تأسیس شد و امروز این شجره طیبه به اوج اقتدار و پیشرفت خود  در کشور و در جهان رسیده است.

عسکری در ادامه گفت:هفته بسیج از ۲۹ آبان ماه شروع تا پنجم آذر ماه ادامه دارد و شعار محوری هفته بسیج در سال جاری «بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت، خدمت و وحدت» است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج با اشاره به اینکه ۱۰۲ هزار نفر از مردم شهرستان سنندج در ۶۵۰ پایگاه مقاومت بسیج سازماندهی شده‌اند، اعلام کرد: ۲۵ درصد از جامعه هدف ما در شهرستان سنندج عضو بسیج هستند که این میزان بالاتر از میانگین کشوری است.

وی با اشاره به پیش‌بینی اجرای ۸۱۲ برنامه پیش‌بینی شده با ۳۷ عنوان در هفته بسیج گفت: ویژگی بارز این برنامه‌ها مردمی بودن آنهاست که با کمترین حمایت دولتی در سطح شهر سنندج برگزار خواهد شد.

عسکری گفت: از جمله این برنامه ها می توان به برگزاری یادواره های شهدا، برگزاری محافل انس با قرآن، برگزاری تجمع بسیجیان در 5 آذر، اعزام  تیم های تخصصی به روستاها در راستای شهید رهنمون، برپایی ایستگاه سلامت ، افتتاح طرح های اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی، افتتاح پروژه های طرح کرامت، افتتاح مسجد، پل روستایی، مرمت و ساخت مسجد، جاده روستایی،  مورد آبرسانی به روستا و خانه محروم اشاره داشت.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر