با حضور رییس بنیاد خیریه صدر هاشمی نژاد

کد خبر: 2816

کلنگ احداث مجموعه آموزشی فرهنگی صدر هاشمی نژاد سنندج بر زمین زده شد.

به گزارش کردستان خبر،  با حضور  استاندار کردستان ، رییس هیات مدیره بنیاد خیریه صدر هاشمی نژاد ، مدیر کل آموزش و پرورش استان ، جمعی از مسئولین استانی، خیرین مدرسه ساز و دست اندرکاران ،آیین کلنگ زنی مجتمع آموزشی فرهنگی صدر هاشمی نژاد سنندج در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کردستان برگزار شد.

 

در این مراسم بعد از ارائه گزارش توسط مدیر کل آموزش و پرورش کردستان از وضعیت مدارس استان و نیاز اختصاص اعتبارات جهشی ازمحل دولتی و مشارکت بیش از پیش خیرین مدرسه ساز ، سخنرانی و تقدیر استاندار کردستان از اقدام بنیاد خیریه صدر هاشمی نژاد ، رییس هیات مدیره این بنیاد به ایراد سخن پرداخت و گفت : مجتمع آموزشی فرهنگی صدر هاشمی نژاد سنندج ، سومین مجتمعی است که توسط این بنیاد در سطح کشور و در سنندج احداث می شود.

 

رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان نیز در حاشیه مراسم کلنگ زنی مجتمع آموزشی ، با تشکر از اقدام بنیاد خیریه صدر هاشمی نژاد گفت : این مجتمع آموزشی فرهنگی با اعتباری بیش از 100 میلیارد تومان در سنندج احداث و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

 

وی افزود : بعد از تکمیل و بهره برداری ، با جذب 400 دانش آموز مناطق محروم و مستعدد استان شامل 200 دانش آموز دختر و 200 دانش آموز پسر ، فعالیت مجتمع در سه دوره تحصیلی ابتدایی ، متوسطه اول و دوم آغاز خواهد شد.

 

ابراهیم حسامی هم چنین گفت : کلیه هزینه های تحصیلی، آموزشی و پرورشی دانش آموزان و مجتمع از طریق حمایت های مادی و معنوی بنیاد خیریه آموزشی فرهنگی صدر هاشمی نژاد تامین می شود و این مجتمع شامل بخش های آموزشی، پرورشی، کارگاهی ، اداری و کلیه امکانات بوده و بر اساس آخرین استاندارد و الگوهای روز دنیا احداث می شود.

 

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر