رحمانی فضلی در بدو ورود به سنندج:

کد خبر: 2833

وزیر کشور در بدو ورود به سنندج؛ ضرورت توسعه کردستان باید با سرعت و شتاب بیش از گذشته طی شود.

به گزارش کردستان خبر، عبدالرضا رحمانی فضلی که صبح امروز اول آذر ماه همزمان با هفته وحدت وارد سنندج شد، در جمع خبرنگاران در فرودگاه سنندج با تشریح اهداف سفر خود به استان کردستان و با تبریک هفته وحدت گفت: سفرهای دوره‌ای به همه استان‌های کشور داشته‌ایم واز نزدیک در جریان مشکلات و مسائل استان‌ها قرار می‌گیرم و سفر به کردستان نیز در همین راستا قابل ارزیابی است.

 

وی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد در این سفر، تاکید کرد: عملکرد و اقدامات دستگاه‌ها را دقیقاً مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

رحمانی فضلی اضافه کرد: در این سفر سعی خواهیم کرد مسائلی که در استان قابل حل است را برطرف و در خصوص آنها تصمیم گیری کنیم و مسائل کلان دیگری را نیز در تهران دنبال کنیم.

 

وزیر کشور ارزیابی دقیق پیشرفت طرح‌های توسعه‌ای در استان را از دیگر اهداف سفر به کردستان ارزیابی کرد و گفت: مراحل توسعه یافتگی کردستان باید با سرعت وشتاب بیشتر طی شود.

 

بازدید وزیر کشور از چندین پروژه عمرانی
 

عبدالرضا رحمانی‌فضلی ابتدا به گردنه‌ی صلوات آباد سنندج رفت و از پروژه‌ی دو بانده کردن این جاده بازدید کرد(این پروژه با ۷۰ درصد پیشرفت برای رفع ترافیک و کاهش حوادث جاده ای  احداث می‌شود.)

 

وی سپس به ناحیه‌ی منفصل شهری نایسر در سنندج هم رفت و با وضعیت این ناحیه هم آشنا شد، وزیر کشور همچنین از طرح تعریض کمربندی آبیدر سنندج و ورزشگاه 5 هزار نفری 22 گولان بازدید کرد.

 

کلنگ احداث مجموعه ورزشی ۲۲ گولان سنندج اوایل دهه ۷۰ و سالن سرپوشیده ۶ هزار نفری هم سال ۸۴ بر زمین زده شد و در حال حاضر این سالن از پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی برخوردار است.

 

وزیر کشور هدف خود را  از این سفر بررسی مسائل و مشکلات استان‌ کردستان بیان کرد.

 

وزیر کشور در ادامه در جلسات شورای تامین و همچنین شورای توسعه استان شرکت می کند و حضور در جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) در پردیس سینما بهمن سنندج پایان بخش برنامه های وزیر کشور در این سفر یک روزه است.

 

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر