کد خبر: 2913

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: باید قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان نیز در استان کردستان رعایت و اجرایی شود.

به گزارش کردستان خبر،  آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی ظهر امروز در دیدار با بازرس‌ کل استان کردستان، با قدردانی از تلاش‌های مجموعه مجموعه بازرسی استان، به قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان و آخرین مهلت دستگاه‌های اجرایی تا پانزدهم آذرماه جاری اشاره کرد و اظهار داشت: باید قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان نیز در استان کردستان رعایت و اجرایی شود.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با اشاره به فواید اجرای این قانون و تزریق نیروهای جوان به مجموعه اجرایی کشور، خواستار اجرای مرّ قانون و رعایت تمام موازین از سوی تمامی دستگاه‌های اجرایی شد و تصریح کرد: باید از تجربه بازنشستگان استفاده شود.

 

وی از بازرس‌کل استان کردستان خواستند تا اجرای این قانون را در استان از دفتر نماینده ولی فقیه و دستگاه‌های تحت اختیارشان آغاز کنند.

 

تمام توان خود را برای اجرای صحیح قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در کردستان بکار می‌گیریم

 

بازرس کل استان کردستان نیز با قدردانی از حمایت‌های «آیت‌الله حسینی‌شاهرودی» و تشکر از زحمات تمام خدمتگزاران نظام که در طول دوران خدمت خود صادقانه تلاش کرده‌اند، تصریح کرد: در راستای اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، اصلاحیه قانون منع و قانون 103 مدیریت خدمات کشوری، بخشنامه‌ای به دستگاه‌های اجرایی استان ابلاغ و درحال جمع‌آوری اطلاعات بازنشستگان هستیم و برای اجرای صحیح قانون تمام توان خود را بکار می‌گیریم.

 

محمودرضا مهرورز با دعوت ازهمه مدیران دستگاه‌ها در جهت همکاری و اجرای مطلوب قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان گفت: در این راستا هماهنگی‌های لازم با استاندار و رئیس‌کل دادگستری استان کردستان به‌عمل آمده و تقاضا داریم افرادی که شامل این قانون می‌شوند، علی ‌الرأس و به‌صورت داوطلبانه در این خصوص اقدام کنند.

 

 

انتهای پیام/

 

تسنیم

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر