کد خبر: 2950

فرمانده انتظامی کردستان از دستگیری قاتل رحیم ذبیحی فیلمساز بانه ای و برادرش خبر داد.

به گزارش کردستان خبر، سردار علی آزادی، گفت: عصر روز جمعه از طریق مرکز فوریت های پلیس 110 به مأموران انتظامی بانه اعلام شد یک دستگاه خودرو دوو در حاشیه جاده محور بانه به آرمرده واژگون و دچار آتش سوزی شده است.

 

وی با اشاره به جان باختن دو تن از سرنشینان این خودرو، افزود: بر این اساس، بلافاصله مأموران انتظامی و پلیس آگاهی به محل حادثه اعزام شدند که مشخص شد خودرو مورد نظر به دلایل نامعلوم از جاده منحرف و در شانه خاکی راه دچار حریق شده است.

 

فرمانده انتظامی استان کُردستان با بیان اینکه به دلیل سوختگی زیاد متوفیان قابل شناسایی نبودند ادامه داد: تحقیقات و مشاهدات اولیه پلیس آگاهی حاکی از آن است هیچ گونه نشانه ای از وقوع تصادف در محل حریق و اطراف آن وجود نداشته و از طرفی نشانه ای از برخورد خودرو مورد نظر نیز مشهود نبود که با کمک عوامل اورژانس اجساد 2 تن برای شناسایی و علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: با بررسی کارشناسانه مرکز پزشکی قانونی و ادامه تحقیقات مأموران پلیس آگاهی هویت جانباختگان شناسایی و  مشخص شد علت مرگ، تصادف نبوده و آنان توسط فرد و یا افرادی به قتل رسیده اند.

 

فرمانده انتظامی استان کُردستان به تحقیقات تخصصی مأموران پلیس آگاهی اشاره و بیان کرد: تحقیقات از خانواده و دوستان مقتولان آغاز و مشخص شد آنها قبل از وقوع این حادثه به همراه یکی از دوستانشان در قهوه خانه ای مشاهده شده اند.

 

وی بیان کرد: با هوشیاری مأموران فردی که با آنان در قهوه خانه بود شناسایی و برای انجام تحقیقات به پلیس اگاهی منتقل شد، با ارائه شواهد و مدارک از سوی مأموران، متهم چاره ای جز بیان حقیقت نداشت و اعتراف کرد با توجه به رابطه رفاقت و دوستی که با مقتولان داشته بر سر مسائل مالی با یکدیگر اختلاف پیدا کردیم و در روز حادثه آنها را به قهوه خانه ای دعوت کردم و پس از خوراندن قرص خواب آور به مدت یک ساعت در سطح شهر تفریح کردیم.

 

سردار آزادی تصریح کرد: متهم ادامه داد پس از اطمینان از بی هوشی، آنها را به جاده بانه به آرمرده برده و اقدام به آتش زدن خودرو کردم.

 

فرمانده انتظامی کُردستان در پایان خاطر نشان کرد: در همین راستا پرونده تشکیل و متهم برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر