کد خبر: 3011

از روز پنج شنبه بار دیگر موج بارشی جدیدی استان کردستان را فرا می گیرد.

به گزارش کردستان خبر، بارش برف در واپسین روزهای فصل پاییز چهره استان را زمستانی کرد  برای ساعتی زندگی روزمره مردم با مشکلاتی مواجه شد، بارش برف در استان که از ظهر روز دوشنبه آغاز و تا پاسی از شب ادامه پیدا کرد موجب آب گرفتگی معابر و مسدود شدن جاده های ارتباطی شد.

 

مدیرکل هواشناسی کردستان گفت: بارش خوب برف و باران که از ظهر روز دوشنبه در استان آغاز شده تا عصر امروز سه شنبه در کردستان جریان دارد و بعد از آن یک روز بسیار سرد استان را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

 

رحیم صدیقی افزود:تا عصر روز سه‌شنبه به‌ علت فعالیت سامانه قوی بارشی در اکثر نواحی استان شاهد بارش‌های سنگین برف و باران و مه‌آلود بودن هوا خواهیم بود.

 

وی افزود: روز چهارشنبه دمای هوا استان کردستان به شکل قابل ملاحظه ای کاهش پیدا می کند و یخبندان را شاهد خواهیم بود و مه آلود بودن استان از مهمترین پدیده های جوی این روز است.

 

پیش بینی های صورت گرفته نشان می دهد که از روز پنج شنبه بار دیگر موج بارشی جدیدی استان کردستان را فرا می گیرد و باز هم شاهد بارش قابل ملاحظه برف خواهیم بود.

 

روز گذشته و به دلیل شدت بارش ها معابر درون شهری و جاده های بین شهری نیز برای ساعتی با مشکل عبور وسائل نقلیه مواجه شدند.

 

گفتنی است؛ هم اکنون تردد در تمامی جاده های استان کردستان جریان دارد و در گردنه های صعب العبور استان تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظر