کد خبر: 3030

استانداران چند دهه استان کُردستان از خدمات و فعالیت‌های رسانه ملی قدردانی کردند.

به گزارش کردستان خبر، پنج نفر از استانداران پیشین کُردستان امروز در دیدار با مدیرکل صداوسیمای مرکز کُردستان با اشاره به تولید برنامه‌های متنوع، مستند‌ها و انعکاس اخبار و اطلاعات در شبکه استانی و نیز شبکه ملی از خدمات قابل توجه این رسانه در چند سال اخیر قدردانی کردند.

 

آقایان اسماعیل نجار، استاندار سال 84، حمید حاجی عبدالوهاب، استاندار سال 68، محمّدحسن اصغرنیا، استاندار سال 60، حسین شاه اویسی، استاندار سال 58، ناصر ارسطوی ایرانی، استاندار سال 59 و نیز بهمن مرادنیا استاندار فعلی استان کُردستان در دیدار با ابوالقاسم امان اللهی ابراز امیدواری کردند تا شبکه استانی با بهره گیری از تجارب آنان در پیشبرد برنامه‌های استان گام‌های مثبتی بردارد.

 

در این نشست استانداران با اشاره به اینکه کُردستان دارای استعداد‌های بسیار و ظرفیت‌های خوبی در زمینه‌های مختلف است، بر تولید بیشتر برنامه‌های فرهنگی، معرفی مفاخر و مشاهیر کُردستانی، برنامه‌های مستند و به تصویر کشیدن نماد‌های مذهبی در پیشبرد اهداف برنامه‌های صداوسیما تأکید کردند.

 

مدیر کل صداوسیمای کُردستان هم با اشاره به فعالیت 24 ساعته برنامه‌های سازمان، گفت: تصویب ساخت سه سریال سنجرخان، امیرنظام گروسی و مستوره اردلان، اولین زن شاعره کُرد، مهمترین برنامه‌های در دست اجراست.

 

ابوالقاسم امان اللهی با اشاره به تولید برنامه‌های متنوع فرهنگی در قالب معرفی آداب و رسوم و نیز طبیعت کُردستان، افزود: برنامه‌های ارزشمندی در مورد زندگی مفاخر و مشاهیر کُردستانی ساخته شده است که تعدادی از آن‌ها شناخته شده نبودند.

وی همچنین به پخش برنامه سایه روشن از برنامه خبر کُردستان اشاره کرد و افزود: این برنامه نقدی بر عملکرد برخی ارگان‌ها و لزوم پاسخگویی به مشکلات جامعه است.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظر