معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان

کد خبر: 3041

امروز در کردستان مردم با بینش بالای سیاسی از نظام دفاع می‌کنند و در جشن‌های چهلمین سالگی حضوری گسترده خواهند داشت.

به گزارش کردستان خبر، حسین خوش اقبال در مراسم انتخابات و نیز افتتاح خانه احزاب نمایندگی استان کردستان در محل سالن شهدای دولت استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: امیدوارم این جلسه بتواند محفلی برای هم گرایی اعتدالیون ، اصلاح طالبان و اصوالگراها در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشد.

 

وی افزود: این انقلاب که برای کسانی که دل در گروه آزادی داشتند خیرو برکت بوده و با ادامه حرکت امام توانسته ایم تمام بحرانها را پشت سر بگذاریم.

 

خوش اقبال خاطر نشان کرد: پیشکسوتان انقلاب با چنگ و دندان از آرمانهای امام دفاع کردند و به همین خاطر از همان اوایل پیروزی انقلاب استکبار تلاش کرد تا انقلاب را متوقف کند ولی مردم با همدلی تلاش کردند تا دستاوردهای انقلاب تداوم پیدا کند.

 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندارکردستان تصریح کرد:دشمنان انقلاب 8 سال جنگ را به ما تحمیل کردند ولی تنوانستند خللی بر اراده ملت ایران وارد کنند و در حقیقت  در جنگ ما هیچ نداشتیم و با دست خالی ولی ایمان و اخلاص به جنگ جهانیان رفتیم و همه جهان استکبار در برابر ملت ایران قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: اگر خدایی نکرده خللی در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی پیش بیاید باز خداوند به این نظام عنایت دارد و از آن محافظت خواهد کرد.

 

خوش اقبال اظهار داشت: امروز در کردستان تمامی مردم با بینش بالای سیاسی از نظام دفاع می کنند و در آستانه برگزاری جشن های چهلمین سالگی حضوری گسترده در عرصه خواهند داشت.

 

وی گفت: در بحرانهای مختلفی که در کشور اتفاق افتاد تمامی احزاب پای کار بودند و از نظام دفاع کردند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اذعان داشت: خوشبختانه امروزه ایران در منطقه دارای اقتدار است و ما همه چیز داریم و از لحاظ امکانات نظامی در منطقه حرف برای گفتن داریم.

 

وی تاکید کرد: در واقع اگر پیشرفت کردیم با همراهی مردم بوده و اگر مردم پشتیبان ما نباشند با مشکل مواجه می شویم.

 

خوش اقبال ابراز داشت: احزاب بایستی امید را به جامعه پمپاژ کنند و فضای امید و سرزندگی را در جامعه توسعه دهند.

 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اظهار داشت: هرچند مردم از وضعیت موجود گله مند هستند اما باید گله های آنها را به درستی منتقل کنیم.

 

وی در ادامه به افتتاح خانه احزاب در کردستان اشاره کرد و گفت: افتتاح خانه احزاب در کردستان به عنوان شانزدهمین استان کشور کار ارزشمندی است.

 

خوش اقبال افزود: امیدوارم شکل گیری این مجموعه بتواند جهت رفاه مردم و پیشرفت احزاب و همگرایی آنها نقش موثری داشته باشد.

 

وی خاطر نشان کرد: اعتقاد داریم اگر احزاب نقطه نظرات خود را اعلام کنند ما باید گوش شنوایی برای حرفهای آنها باشیم.

 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان ابراز داشت: باید بداخلاقی های فضای مجازی را تنویر کنیم که خدشه ای به حیثیت و جایگاه حقیقی و حقوقی افراد وارد نشود و باید به گونه ای رفتار کنیم که در عین حال که ایرادها را می گوییم باید از تهمت های بی اساسی پرهیز کنیم.

 

خوش اقبال یادآوری نمود: احزاب استان از شخصیتهای خوشنام و مورد وثوق مردم هستند و به نوعی می توان این افراد را نماینده بخشی از افکار مردم دانست.

 

وی تاکید کرد: احزاب می توانند در بیان خواسته های خودشان و تقاضاهای مردم باید به صورت جدی پیگیر مطالبات به حق آنها باشند.

 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: یکی از برکات این نظام این است که احزاب گردهم می آیند و بدون دغدغه ومشکلی دیدگاهای خود را بیان کنند.

 

وی تصریح کرد: در حقیقت کردستان دین خود را به این نظام و انقلاب ادا کرده و با تقدیم 5400 شهید و نیز مرزداری جوانمردانه وظیفه خود را به انجام رسانده است.

 

وی در پایان گفت: مردم کردستان با حضور حداکثری در راهپیمایی سیزده آبان این را به دشمن نشان دادند که احزاب در کردستان به همراه مردم همدلی و همسویی خوبی با هم دارند.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر