کد خبر: 3045

آیت الله هاشمی شاهرودی پشتوانه مردم در مجمع تشخیص مصلحت نظام بود.

به گزارش کردستان خبر، بهمن مرادنیا استاندار کردستان در پیامی درگذشت حضرت آیت ا... سید محمد هاشمی شاهرودی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

خبر درگذشت حضرت آیت ا... هاشمی شاهرودی که از شخصیت های برجسته و بزرگ انقلاب اسلامی و پشتوانه محکمی برای مردم در آن مجمع مهم و تأثیر گذار بود موجب اندوه و تألم شد. بی گمان فقدان این عالم عالیقدر که سالهای پربرکت عمر خویش را در راه مجاهدت و پاسداری از اسلام ، انقلاب و همراهی با حضرت امام (ره ) و مقام معظم رهبری صرف کرد ضایعه ای جبران ناپذیر برای نظام جمهوری اسلامی به شمار می رود.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به پیشگاه مردم ایران و علی الخصوص مردم قدرشناس و غیور استان کردستان برای آن مرحوم غفران واسعه الهی و برای بیت مکرم و دوستداران ایشان صبر و سلامتی مسئلت می نمایم.

 

 

آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان نیز در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیام تسلیتی صادر کرد.

در این پیام آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحیم ماتَ خُزَّانُ الأمْوَالِ وهم أَحْیَاء والعلماءُ باقونَ ما بقی الدَهْرُ أعْیَانُهُم مَفْقُودَة وَأمْثَالُهُم فی القُلُوبِ مَوجُودَةٌ

رحلت جانگداز عالم ربانی و فقیه صمدانی حضرت آیت‌الله العظمی حاج سید محمود هاشمی شاهرودی (ره) باعث تأثر و تألم خاطر عمیق اینجانب گردید.

خدمات شایان علمی و حضور موثر و دلسوزانه ایشان در طول چهل سال انقلاب، قطعاً از خاطره‌ها فراموش ناشدنی است.

این ضایعه جانسوز را به محضر حضرت بقیه‌الله الاعظم ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری‌، بیت مکرم ایشان و عموم مردم شریف ایران اسلامی تسلیت عرض نموده و علو درجات را از درگاه باری تعالی برای روح بلند آن مرحوم و صبر و اجر جزیل را برای بازماندگان خواستارم.

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر