کد خبر: 3055

فرمانده انتظامی کردستان از کشف پارچه خارجی قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال خبرداد.

به گزارش کردستان خبر، سردار علی آزادی گفت: در راستای طرح عملیاتی مبارزه با پدیده شوم قاچاق و با اشراف اطلاعاتی، ماموران پلیس آگاهی کردستان با همکاری مشترک با ماموران اداره مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی اصفهان یک دستگاه کامیون حامل پارچه خارجی قاچاق را متوقف کردند.

وی افزود: در این عملیات با هماهنگی مراجع قضائی در بازرسی از کامیون مورد نظر بیش از ۱۱ هزار متر پارچه خارجی قاچاق کشف شد که کارشناسان ارزش کالاها را بیش از ۱۰ میلیارد ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی کردستان ادامه داد: در این رابطه سه نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

 

کشف لاستیک های قاچاق در سقز

 

آزادی در ادامه سخنان خود از کشف ۱۶ حلقه لاستیک خارجی قاچاق به ارزش بیش از یک میلیارد ریال در شهرستان سقز خبرداد و اظهارداشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی شهرستان سقز حین کنترل خودروهای عبوری در ورودی این شهرستان، یک دستگاه خودروی تویوتا حامل کالای قاچاق را مشاهده و در یک عملیات ضربتی خودرو را متوقف کردند .

وی با بیان اینکه در بازرسی از خودروی مورد نظر ۱۶ حلقه لاستیک خارجی قاچاق کشف شد، به تشکیل پرونده قضائی در این رابطه اشاره کرد و یادآور شد: ارزش ریالی این محموله قاچاق، یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال توسط کارشناسان برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان کردستان با اشاره به اینکه گسترش قاچاق کالا اثرات سو و منفی بر تولید داخلی داشته و امنیت اقتصادی را در جامعه برهم می زند از شهروندان خواست در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان کالا، مراتب را هرچه سریعتر با پلیس در میان بگذارند.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر