کد خبر: 3070

پشتوانه عظیم مردمی و پیوند ناگسستنی امت با ولایت مهمترین پیامی بود که در روز نهم دی ماه ۸۸ به سرتاسر جهان مخابره شد.

به گزارش کردستان خبر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان در آستانه فرا رسیدن سالروز خلق حماسه ماندگار 9 دی (روز بصیرت و میثاق امت با ولایت) با صدور بیانیه ای اقشار مختلف مردم استان را به شرکت در آیین گرامیداشت این روز بزرگ دعوت کرد.

 

در این بیانیه آمده است؛ آمده است: نهم دی نمونه ای از وفاداری ملت بزرگ ایران اسلامی و عزم راسخ آنان در دفاع از ارزش هایی است که در دهه های گذشته با خون پاک جوانان و مجاهدت های بی شمار مردان و زنان این سرزمین احیا و حفظ شده اند.

 

پشتوانه عظیم مردمی و پیوند ناگسستنی امت با ولایت مهمترین پیامی بود که در روز نهم دی ماه 88 به سرتاسر جهان مخابره شد و دشمنان قسم خورده ای که از مدت ها قبل به بهانه واهی تقلب در انتخابات خیال خام ایجاد شکاف و تفرقه در کشور را در سر می پروراندند با شکست مواجه شده و میدان کارزار را با سرشکستگی تمام ترک کردند.

 

اکنون و در آستانه نهمین سالگرد آن حماسه بزرگ بار دیگر بر میثاق ناگسستنی خود با آرمان های بلند معمارکبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و تبعیت از رهنمودهای ولی فقیه خود حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و بستن راه نفوذ بر دشمنان تاکید کرده و اتحاد و انسجام خود را به جهانیان نشان خواهیم داد.

 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان از عموم مردم متدین و انقلابی استان دعوت می کند همراه و همصدا با مردم سراسر ایران اسلامی بار دیگر با حضور دشمن شکن خود در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی بر اتحاد، همدلی و ایستادگی در دفاع از ارزش های انسانی و اسلامی تاکید کرده و راه را بر نفوذ بدخواهان نظام و ملت سد نمایند.

 

آیین گرامیداشت حماسه ماندگار نهم دی ماه روز یکشنبه در سالن ورزشی آزادی شهرستان سنندج برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر