فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج؛

کد خبر: 3076

حماسه ۹ دی روز تجلی ایمان و بصیرت، همت و وحدت همگانی ملت مسلمان است.

به گزارش کردستان خبر، حسن عسکری امروز در جلسه شورای اداری شهرستان سنندج اظهار کرد: حماسه نهم دی‌ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه‌ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی سال ۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می‌آید.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج دافزود: ۹ دی روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر اهانت‌ها و حرمت شکنی‌های عده‌ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است.

 

عسکری بیان کرد: ۹ دی روز تجلی اراده الهی در استقرار حیات طیبه نظام اسلامی، روز تجلی ایمان و بصیرت، همت و غیرت و وحدت همگانی ملت مسلمان، روز بیعت با رهبر معظم انقلاب و اعلام پایبندی به آرمان‌های حضرت امام و نفی هر گونه سلطه جویی و زیاده خواهی شیطان بزرگ آمریکا و در یک کلام قیام یکپارچه و هوشمندانه ملت مسلمان ایران بر علیه فتنه و فتنه‌گران است.

 

وی با تأکید بر اینکه دشمنان و نظام سلطه، متوجه حاکمیت رهبری بر دل مردم ایران اسلامی شده است، اعلام کرد: آن‌ها باید بدانند که این حاکمیت برآمده از قلب مردم است و مردم برای این نظام و رهبری جانفشانی می‌کنند که در دی ماه سال ۸۸ دیدیم که مردم علیرغم همه مشکلات با آن شور و حضور آگاهانه وارد میدان شدند و به جهانیان ثابت کردند که رهبری در ایران، قراردادی نیست بلکه حاکمیت بر دل‌هاست.

 

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار سنندج نیز در این جلسه با تاکید بر گرامیداشت حماسه ۹ دی، ولایتمداری و در مسیر ولایت حرکت کردن، دوراندیشی، تقوای الهی و توسل به اهل بیت (ع) را از راهکار‌های بصیرتی در برابر فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان دانست و یادآور شد: در شرایط کنونی باید توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان را شناخت و با بصیرت و هوشیاری در برابر آنان مقاومت و ایستادگی کرد.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر