در سنندج برگزار شد؛

کد خبر: 3101

مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی با حضور مردم ومسئولین در مسجد جامع سنندج برگزار شد.

به گزارش کردستان خبر، مراسم ارتحال آیت‌الله محمود هاشمی‌شاهرودی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور مسئولان امروز با حضور اقشار مختلف مردم ومسئولین، ، نیروهای نظامی و کارکنان ادارات در مسجد جامع سنندج برگزار شد.

 

امام جمعه موقت سنندج در این مراسم از مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی به عنوان انسانی وارسته واخلاقمدار یاد کرد که ارتباط تنگاتنگی با مسلمانان جهان داشت و افزود: پژوهش‌های دینی وعلمی آن مرحوم منشاء خیر وبرکت برای مسلمانان جهان است.

 

ماموستا خالدی در ادامه گفت: انقلاب ما را خدای متعال و خون شهدا حفاظت می‌کند و دشمن هم باید بداند که نه با تحریم و نه هیچ هجمه دیگری نمی‌تواند کاری به پیش ببرد.

 

وی بیان داشت: آیت الله هاشمی شاهرودی نقش بسزایی در پیروزی انقلاب داشت و باید قدردان تلاش ها و خدمات این شخصیت برجسته بود و از چنین انسان های بزرگی در زندگی الگو گرفت.

 

 امام جمعه موقت سنندج در پایان یادآور شد: مردم کردستان همواره در صحنه‌های مختلف انقلاب حضور داشته‌اند و قدردان نظام اسلامی هستند.

 

حجت الاسلام باباییان امام جمعه قروه هم استقامت و اراده خلل ناپذیر آیت الله هاشمی شاهرودی را عامل موفقیت آن مرحوم در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد وافزود: عزتمندی انسان‌ها با پایداری در راه خدا به دست می‌آید.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر