کد خبر: 3121

فردا با ورود سامانه بارشی جدید به تدریج بارش‌ها در جنوب‌غرب و غرب آغاز می‌شود.

به گزارش کردستان خبر، بررسی نقشه‌های پیش یابی هواشناسی نشان می‌دهد که امروز جو نسبتا پایداری بر آسمان استان حاکم است و این پایداری با ورود سامانه بارشی جدید، یکشنبه به پایان می‌رسد.

 

کارشناس پیش بین اداره کل هواشناسی کردستان گفت: این سامانه موجب مه آلودگی، وزش باد و بارش باران و برف و کولاک در گردنه‌ها و مناطق برفگیر استان می‌شود.

 

خسرو سیف پناهی شعبانی افزود: امروز سرما و یخبندان شبانه و صبحگاهی همچنان ادامه دارد و با ورود سامانه بارشی از شدت سرما کاسته می‌شود.

 

بر اساس گزارش هواشناسی آسمان امروز نیمه ابری تا ابری، در برخی نقاط همراه با مه صبحگاهی بود.

 

در روزهای یکشنبه 97/10/16 و دوشنبه 97/10/17  گذر موج بارشی از استان سبب بارش های برف و باران خواهد شد. روز سه شنبه 97/10/18 موقتا هوا پایدار می گردد و شرایط بارشی نداریم. روزهای چهارشنبه 97/10/19 و پنجشنبه 97/10/20 بطور متناوب شاهد ناپایداری های ضعیف تری بشکل پوشش ابر، وزش باد با بارش های پراکنده برف و باران خواهیم بود.

در روزهای جمعه و شنبه 21و22 دیماه فعلا نشان دهنده هوای نسبتا پایداری است. همچنین از یکشنبه 97/10/23 تا پنجشنبه 97/10/27 بطور متناوب شاهد بارش برف و باران در سطح منطقه خواهیم بود.

 

گفتنی است؛ فردا با ورود سامانه بارشی جدید به تدریج بارش‌ها در جنوب‌غرب و غرب آغاز می‌شود وهمگام با شروع بارندگی ها در کشور وزش شدید باد نیز در نیمه غربی و نوار شمالی ایران آغاز خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر