کد خبر: 3182

با بارش برف و باران در محور‌ها و گردنه‌های استان زنجیر چرخ لازمه تردد در محور‌های ارتباطی است.

به گزارش کردستان خبر، جانشین فرمانده پلیس راه کردستان گفت: تردد انواع کامیون و تریلر‌های کشنده در برخی از محور‌های این استان به علت تداوم بارش برف ممنوع اعلام شده است.

 

سرهنگ حمید عبدالملکی اظهار داشت: از ساعت ساعت ۶ صبح امروز تا اطلاع ثانوی به علت تداوم بارش شدید برف تردد انواع کامیون و تریلر‌های کشنده در محور‌های سنندج - مریوان، سنندج - همدان و دیواندره - سقز ممنوع است.

 

وی افزود: هم اکنون در محور‌ها و گردنه‌های این استان به صورت همزمان شاهد بارش برف و باران هستیم و بارندگی‌ها بیشتر محور‌های استان را لغزنده کرده است.

 

سرهنگ عبدالملکی اضافه کرد: داشتن زنجیر چرخ لازمه تردد در محور‌های ارتباطی استان است و خودرو‌هایی که فاقد زنجیر چرخ باشند از سوی پلیس متوقف و از ادامه حرکت آن‌ها جلوگیری می‌شود.

 

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کردستان هم گفت: مه گرفتگی، بارش برف و باران در جاده‌های این استان گزارش شده و در برخی از محور‌ها شاهد کاهش دید افقی بخاطر مه گرفتگی تا عمق ۵۰ و ۱۰۰ متری هستیم.

 

وی افزود: هم اکنون محور‌های  بیجار - دیواندره، سقز - بانه محدوده تموته و گردنه مرورارید سنندج به کامیاران به علت مه گرفتگی کاهش دیده دارند.

 

 بارش شدید برف و کولاک در محور سقز دیواندره / تردد در منطقه اوباتو فقط با زنجیر چرخ

 

رشیدی رئیس اداره راهداری شهرستان سقز اعلام کرد :به سبب بارش برف و کولاک و همچنین کاهش شدید دید افقی ، تردد در زرینه اوباتو فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر خواهد بود.

وی افزود: از شهروندان و مسافران درخواست میشود در روزهای برفی از تردد در جاده ها پرهیز و در صورت الزام به سفر خودرو خود را به زنجیر چرخ ، سوخت ، وسایل گرمایشی و خوراکی تجهیز نمایند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر