تلویزیون رووداو تایید کرد؛

کد خبر: 3188

پلیس شهر کویه اقلیم کردستان عراق همچنان بدنبال آوات بوکانی، پیشمرگی است که به سمت مردم تیراندازی کرده است.

به گزارش کردستان خبر، 20 دیماه 1397، آوات بوکانی پیشمرگ گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان، شاخه مصطفی مولودی، در حالت مستی در خیابان کویسنجق به سوی تعدادی از شهروندان عراقی تیراندازی کرد و بلافاصله پس از این تیراندازی متواری شد و تا این لحظه خبری از او در دست نیست.

 

این خبر 21 دیماه 1397 بصورت اختصاصی منتشر کرد تا اینکه پس از سکوت عجیب رسانه های حزب منحله دمکرات در این ارتباط، تلویزیون رووداو اقلیم کردستان عراق منتسب به نیچروان بارزانی، خبری در این ارتباط منتشر کرد.

 

رووداو با طرح این سوال که " چه بر سر آوات بوکانی آمده است" گزارشی در این ارتباط منتشر کرد، خبرنگار این تلویزیون با پلیس کویه نیز مصاحبه کرد و جویای حال مجروحان این حادثه شد، حادثه ای که منجر به زخمی شدن دو نفر از شهروندان عراقی شده است.

 

گروهک تروریستی حزب دمکرات نیز همچنان سکوت کرده و حاضر به انتشار هیچ خبری در این ارتباط نیست و این وقایع را سانسور می کند.

 

آوات بوکانی که خواننده کوچه بازاری اردوگاه تروریستهای دمکرات بود، علاقه زیادی به اسلحه داشت، بطوریکه در همه تصاویر این پیشمرگ، او با اسلحه دیده می شود و نمی تواند علاقه خود را به خشونت مخفی کند.

 

آوات که اهل بوکان است در داخل کشور نیز پرونده های قضایی و کیفری دارد که مدتی بعد از کشور متواری شده و به گروهک تروریستی و تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان ملحق می شود.

 

نیروهای پلیس کویه همچنان به دنبال ردی از این پیشمرگ دمکرات هستند اما تا این لحظه موفق به دستگیری نامبرده نشده اند.

 

گفته می شود امکان دارد حزب منحله دمکرات کردستان او را مخفی کرده باشد تا پلیس او را دستگیر نکند.

 

خبرهای تکمیلی در همین ارتباط بزودی در کردستان خبر منتشر می شود.

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر