کد خبر: 3280

فرمانده سپاه قروه؛ اعتماد و دوستی با امریکا نتیجه ای جز پشیمانی در پی ندارد.

محمد رضا حیدری در گفتگو با کردستان خبر پیرامون مذاکره و اعتماد به آمریکا گفت: افرادی که در داخل کشور نسبت به آمریکا و وعده های آمریکایی ها خوشبین هستند باید دیدگاه های خود را تغییر دهند.

 

وی با اشاره به سخنان امام راحل در خصوص دشمنی های امریکا با ملت ایران اسلامی افزود: باید برخی مسئولین در دیدگاه ها و سیاست های خود تجدیدنظر داشته باشند چرا که آمریکا دشمن درجه یک ملت ایران است و  به فرموده امام راحل آمریکا شیطان بزرگ است و رابطه ما با آمریکا رابطه گرگ و میش می باشد.

 

فرمانده سپاه قروه خاطر نشان کرد: مسئولین ما باید بپذیرند که آمریکایی ها دشمنی خود با ملت ایران اسلامی را صراحتا و آشکارا اعلام می کنند و این دشمنی ریشه در مبانی دینی و فکری دارد.

 

حیدری با بیان اهداف آمریکایی ها از دشمنی با ایران اسلامی افزود: آمریکایی ها به دنبال تغییر ماهیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و براندازی نظام از طریق افراد وابسته درون نظام به غرب و استکبار جهانی هستند.

 

وی ادامه داد: امروز استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار برای رسیدن به اهداف شوم خود از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد داشت و از تمام امکانات خود در راه براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده می نماید.

 

به گفته حیدری تکیه بر آمریکا و اعتماد و دوستی با امریکا نتیجه ای جز پشیمانی برای انسان نخواهد داشت همانطور که تجربه ثابت نموده است دوستان امریکا سرانجامی جز سرنگونی و نابودی نداشته اند.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر