معاون پارلمانی رئیس جمهور در سفر به کردستان

کد خبر: 3302

معاون پارلمانی رئیس جمهور برای آشنایی با مشکلات کردستان در آستانه فرا رسیدن دهه فجر به استان سفر کرد.

به گزارش کردستان خبر، معاون پارلمانی رئیس جمهور برای آشنایی با مشکلات کردستان در آستانه فرا رسیدن دهه فجر به استان سفر کرد.

 

بازدید از ناحیه منفصل شهری سنندج

بازدید از ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج نخستین برنامه حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری در سفر به استان کردستان بود.

 

کارهای اساسی عمرانی در نایسر سنندج در حال اجرا است

 

معاون پارلمانی رئیس جمهور بە همراە استاندار کردستان و جمعی از مدیران در بازدید از ناحیە منفصلە شهری نایسر گفت: کارهای اساسی عمرانی در نایسر سنندج در دست اجر است.

 

حسینعلی امیری با بیان اینکە نیازهای مردم در ناحیە منفصله شهری نایسر زیاد است افزود: استانداری کردستان در دو سال گذشته برنامه‌های خوبی در این ناحیه اجرا و عملیاتی کرده است.

 

وی ادامه داد: مردم بعنوان ساکنان این منطقه باید خود نیز در بازسازی و بهسازی محل زندگی خود مشارکت کنند تا کارها زودتر و بهتر به نتیجه برسد.

 

وی با بیان اینکه خدمات دولت در نواحی منفصل شهری سنندج و از جمله نایسر در حوزه‌های درمان، آموزش، ورزش، فضای سبز و بهسازی معابر متمرکز است افزود: رئیس جمهور من را بعنوان یک فرد کُرد زبان بە کردستان فرستادە است تا مشکلات را از نزدیک بررسی و گزارشات لازم را جهت اقدام بە خدمت ایشان اعلام کنم.

 

معاون پارلمانی رییس جمهور پس از آن نیز با یک خانواده شهید دیدار می‌کند.

 

دیدار با حاج ماموستا سید صلاح الدین حسامی امام جمعه اسبق شهر سنندج، دیدار با نخبگان و برگزیدگان استان و حضور در جشن انقلاب از دیگر برنامه‌های معاون پارلمانی رئیس جمهور به کردستان است.

 

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظر