همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به ایران اسلامی

کد خبر: 3309

زنگ انقلاب، همزمان با مدارس سراسر کشور در مدارس استان کردستان نواخته شد.

به گزارش کردستان خبر،همزمان با سراسر کشور و به مناسبت سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن ، زنگ انقلاب در تمامی مدارس استان کُردستان به صدا درآمد.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار کُردستان در مراسمی به همین مناسبت در مدرسه شهید مهری رزاق طلب سنندج اظهار داشت:با گذشت ۴۰ سال عمر انقلاب اسلامی با عزت و افتخار و سربلندی در طول این سال‌ها نقشه‌های زیادی برای اخلال در نظام جمهوری اسلامی چیده شد، ولی همه آن‌ها با وحدت مردم خنثی شد.

 

حسین خوش اقبال بیان داشت: اکنون نیز دشمن با راه انداختن تحریم و جنگ اقتصادی بازهم در صدد ضربه زدن به انقلاب است اما مردم کشور ما با امام ، رهبری و شهیدان عهد و پیمان بسته اند که همواره پای آرمان‌های جمهوری اسلامی اسلامی بایستند.

 

همچنین با حضور مسئولان استانی، زنگ انقلاب به صورت نمادین در مدرسه فرزانگان شهر سنندج و با حضور پر شور دانش آموزان به صدا درآمد.

 

رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو سنندج در این مراسم گفت: توسعه زیرساخت ها، افزایش پوشش تحصیلی و انسداد مبادی بی سوادی را از جمله برکات انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: 99.9 درصد مبادی بی سوادی را مسدود کرده‌ایم و 100 درص تعهدات ما به وزارت آموزش و پرورش محقق شده است.

وی همچنین تدوین سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، چاپ کتاب‌های متنوع و جامع، توسعه آموزش‌های فنی و حرفه ای، توسعه سیستم‌های گرمایشی استاندارد در مدارس و شاداب بخشی و تنوع بخشی به برنامه‌های مدارس را از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه تعلیم و تربیت برشمرد.

 

در این مراسم دانش آموزان ناشنوا به اجرای سرود انقلابی پرداختند و دانش آموزان نیز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن گرفتند.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر