کد خبر: 3323

در دومین روز از دهه مبارک فجر ۲۴ طرح عمرانی، خدماتی و رفاهی در استان به بهره برداری رسید

به گزارش کردستان خبر،  در دومین روز از دهه مبارک فجر ۲۴ طرح عمرانی، خدماتی و رفاهی با بیش از ۸ میلیارد تومان اعتبار در استان به بهره برداری رسید

این طرح‌ها شامل ساختمان شهرداری منطقه سه سنندج با مساحت ۱۲۰۰ متر زیربنا. پارک ۸ هزار متری بلوار انتظام، پوشش شبکه برق سنندج، افتتاح مدرسه ۶ کلاسه شهید پژمان زمانی دادانه، اجرای طرح هادی و دیوار چینی روستای کرجو درسنندج، کارگاه آموزشی تقلیل فشار گاز مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهید ورمقانی است.

همچنین ۱۴ پروژه برق رسانی در قالب احداث و اصلاح شبکه و تکخوانی کنتور و شرکت توحید بتُن در سقز به بهره برداری رسید .

افتتاح ۵ طرح در حوزه برق رسانی و ۲ طرح عمرانی از مهمترین برنامه‌های دومین روز از دهه فجر در شهرستان سروآباد بود.

در قروه هم یک باب مسکن مددجویی در زمینی به مساحت ۱۵۶ متر مربع در روستای وینسار به بهره برداری رسید.

 

بهره برداری از 9  طرح عمرانی، خدماتی و فرهنگی در سروآباد

کوهسار دادور در مراسم بهره برداری از این طرح‌ها گفت: شش طرح برق رسانی در شهر سروآباد و روستا‌های تابعه با پنج میلیارد ریال اعتبار و دو طرح عمران شهری شامل آسفالت معابر و خیابان‌های این شهر با اعتبار هفت میلیارد ریال از جمله طرح‌های بهره برداری شده در ایام الله دهه فجر است.

 

وی  با بیان اینکه امروز نمایشگاه آثار هنری و علمی دانش آموزان دختر دبیرستان شهر سروآباد نیز گشایش یافت، افزود: پرده برداری از تمثال شهدای شاخص شهرستان به مناسبت کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان در ورودی شهر سروآباد از دیگر برنامه‌های دهه فجر بود.

 

فرماندار شهرستان سروآباد بیان کرد: آغاز کتابت نفیس‌ترین قرآن کریم به قلم استاد لقمان احمدی در ابعاد ۵۰ در ۷۰ سانتی متر و بر روی کاغذ کرافت آلمانی از دیگر طرح‌های فرهنگی در این شهرستان بود که به مناسبت چهل سالگی انقلاب انجام شد.

 

انتهای پیام/

 

 

 

انتهای پیام/م

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر