نماینده ولی فقیه در استان کردستان

کد خبر: 3338

پیروزی انقلاب اسلامی توانست عظمت قدرت های بزرگ در منطقه وجهان را بشکند.

به گزارش کردستان خبر، آیت الله " سید محمد حسینی شاهرودی" در جمع کارکنان انتظامی استان با تبریک ایام دهه فجرگفت : با پیروزی انقلاب اسلامی منافع آمریکا وایادی استکبار در منطقه تحت الشعاع قرار گرفت وثبات امنیت در منطقه با حضور قدرتمند ایران اسلامی پایدار شد.

 

وی گفت : پیروزی انقلاب اسلامی توانست عظمت قدرت های بزرگ در منطقه وجهان را که برای خود ادعای حکومت جهانی را داشتند بشکند.

 

وی با اشاره به موفقیت ها وکارنامه انقلاب در طول 40سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: پیشرفت ها ودستاوردهای انقلاب طی این مدت قابل مقایسه با گذشته نیست وشاهد پیشرفت وتحول عظیمی در حوزه های مختلف علمی ، عمرانی ، بهداشتی، راه وشهرسازی ودیگر عرصه ها هستیم.

 

آیت الله شاهرودی تحول وارتقاء امنیت را یکی از دستاوردهای بی نظیر انقلاب اسلامی دانست واظهار داشت : کشوری که از نظر دفاعی و امنیتی وابسته به بیگانه بوده واجازه ساخت کوچکترین تجهیزات وامکانات دفاعی را نداشت الان به مرحله ای از پیشرفت دفاعی رسیده است که اقدام به ساخت پیشرفته ترین موشک ها کرده است.

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه آمریکا هیچ گاه قدرت حمله به ایران را ندارد و از قدرت و توان دفاعی ایران می ترسد تاکید کرد: نیروهای دفاعی وامنیتی ایران اسلامی با تکیه برسلاح ایمان در مقابل هرگونه توطئه های دشمنان آمادگی داشته وبا قدرت در مقابل هرگونه توطئه مقاومت خواهند کرد.

 

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر