کد خبر: 3369

خروج آمریکا از توافقنامه برجام نشان داد آمریکا اهل مذاکره نبوده و دروغگویی بیش نیست.

سیدحسین نقوی حسینی امروز در جمع راهپیمایان 22 بهمن شهر سنندج اظهار داشت: خوشحالم که جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی را در میان مردم انقلابی،دلیر و مهمانواز استان کردستان جشن می گیرم، مردمی که در طول این 4 دهه از عمر با عزت انقلاب اسلامی همواره نشان داده اند که حامی و پشتیبان نظام بوده و هستند.

 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: تا زمانی که شما ملت ایران در مسیر انقلاب قرار دارید و حامی و پشتیبان ولایت فقیه هستید شک نداشته باشید که پله های ترقی را یک به یک طی خواهید کرد.

 

وی عنوان کرد: ملت ایران در 22 بهمن 57 حکومتی را سرنگون کرد که 50 هزار مستشار آمریکایی همه امورات کشورمان را به دست گرفته بودند.

 

نقوی حسینی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پیشرفت های هر روز و هر ساعت ایران اسلامی باعث خشمن دشمنان شده است و علت این همه تحریم و فشار اقتصادی و سیاسی همین عزت و اقتدار ایران است که معاندان از آن دلهره دارند.

 

وی اظهار داشت: نهادهای بین المللی اذعان دارند که جمهوری اسلامی در همه حوزه ها جزو 10 قدرت نخست جهان است و همین عامل باعث شده است که امروز اسرائیل غاصب از قدرت و اقتدار نظام و ملت ایران هراسناک باشد.

 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها برخلاف همه موازین و کنوانسیون‌های بین المللی یک طرفه از برجام خارج شدند و نشان دادن دروغگویی بیش نیستند، اهل مذاکره نبوده و علیه ملت ما دست به هر کاری می‌زنند.

 

وی در ادامه بیان کرد: گروه‌های تروریستی که در دامن آمریکایی‌ها بزرگ شده بودند 17 هزار نفر از مردم بی گناه ما را ترور کردند و امروز هم کشورهای اروپایی و آمریکا که ادعای دفاع از حقوق بشر را دارند پناهگاه این گروه‌های تروریستی شده‌اند.

 

نقوی حسینی اظهار داشت: امروز مردم با حضور باشکوه خود در برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب، آمریکا را به زیر کشیده و پوزه دولتمردان این کشور را به خاک مالیدید.

 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان سخنان خود اظهار داشت: امام راحل و شهدای این مملکت برای اقتدار و سربلندی این انقلاب ایثار و جانفشانی کردند، لذا شایسته است برای ارج نهادن به تلاش این بزرگواران همواره حامی و پشتیان انقلاب باشیم.

 

در پایان مراسم راهپیمایی مردم سنندج  قاطعنامه پایانی راهپیمایی 22 بهمن قرائت شد.

 

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر