کد خبر: 3405

ناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی بە همراە جمعی از مدیران عامل بانک‌های کشور وارد سنندج شد.

به گزارش کردستان خبر، عبدالناصر همتی امروز شنبه با استقبال بهمن مرادنیا استاندار و جمعی از مسئولان اجرایی و بانک های استان وارد کردستان شد.

 رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بە همراە جمعی از مدیران عامل بانک‌های کشور به دعوت استاندار کردستان به این استان سفر کرده و قرار است عمدە مشکلات بانکی در کردستان برای کمک بە توسعە این استان در جریان این سفر مورد بررسی قرار گیرد.

 

بازدید از پتروشیمی کردستان، نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، گفتگوی دولت و بخش خصوصی و جلسه کمیسیون هماهنگی بانک‌ها از جمله مهمترین برنامه‌های رئیس بانک مرکزی و هیات همراه در سفر یک روزه رئیس کل بانک مرکزی و هیات همراه به کردستان است.

 

شرکت در کارگروه طرح های پیشران با حضور سرمایه گذاران و مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط، جلسه با شهرداران شهرهای سنندج، سقز، بیجار، قروه، مریوان، بانه و کامیاران از دیگر برنامه های سفر یک روزه رئیس کل بانک مرکزی به استان کردستان است.

 

عبدالناصر همتی پیش از ظهر امروز همزمان با ورودش به کردستان و در بازدید از واحد پتروشیمی کردستان اظهار کرد: بسیار خرسندیم که پروژه‌هایی همچون پتروشیمی در استان کردستان توسط بخش خصوصی راه‌اندازی شده است.

رئیس کل بانک مرکزی بیان داشت: کردستان یکی از استان‌های مهم کشور است و در جلسه بخش خصوصی و روسای بانک‌ها بررسی خواهیم کرد که هم بخش خصوصی و هم سیستم بانکی فعالیت بیشتری در استان کردستان داشته و بتواند به تامین مالی پروژه‌ها کمک و در حوزه توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی فعالیت‌های بیشتری صورت بگیرد.

 

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط