در جلسه کنگره 5400 شهید تاکید شد؛

کد خبر: 3415

مسئولان بر برگزاری باشکوه کنگرە ۵۴۰۰ شهید استان با بهرەگیری از همە توان و امکانات تاکید کردند.

به گزارش کردستان خبر، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: اقتدار، امنیت و آسایش کنونی کشور مدیون خون پاک شهداست.

وی از همه عوامل مرتبط با این کنگره خواست که همکاری‌های لازم را داشته باشند و تأکید کرد که اگر هم کسی اقدامی را انجام می‌دهد در حقیقت برای خود آن فرد است و منتی بر کسی نیست، چون شهدا به گردن همه ما حق دارند.

ئیس سیاست‌گذاری ستاد کنگره 5400 شهید کردستان در پایان بر ضرورت همکاری همه مسئولان برای برگزاری هرچه‌باشکوه‌تر کنگره 5400 شهید کردستان در اردیبهشت‌ماه سال آینده تاکید کرد.

 

بهمن مرادنیا با بیان اینکه شهدا بر گردن همه ملت حق دارند گفت: برگزاری آبرومندانه کنگره شهدای استان کمترین کاری است که باید انجام داد.

استاندار کردستان یادآور شد: همه دستگاه‌های دست اندرکار باید به وظایف محوله خود به خوبی عمل کنند و هر مجموعه‌ای توان انجام کار ندارد با توجه به محدودیت زمان بهتر است آن را مکتوب اعلام کند تا افراد دیگری جایگزین شوند.

 

سردار محمدحسین رجبی نیز در این جمع اظهار داشت: زمان ما تا برگزاری کنگره محدود و باید کار بزرگ و ارزشمندی در تراز انقلاب که بیانگر حضور استان فرهنگی کردستان در زمان جنگ تحمیلی است انجام دهیم.

وی تصریح کرد: بسیاری از برنامه‌های کنگره 5400 شهید استان اجرایی شده چرا که از دو سال گذشته مجموعه اقدامات فرهنگی با عنوان یادوار‌های شهرستانی، یادواره‌های قشری و یادواره شهدا را در محلات و سطح شهرستان‌ها انجام داده‌ایم.

 

دبیرکل ستاد کنگره 5400 شهید استان کردستان گفت : برگزاری کنگره 5400 شهید ظرفیتی برای معرفی جاذبه‌های گردشگری، فرهنگ، امنیت و توسعه استان کردستان به کشور است.

وی خاطرنشان کرد:کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان با کمیته‌های ۳۰ گانه ۱۲ اردیبهشت سال ۹۸ در سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان آغاز به کار میکند.

گفتنی است؛  روز قبل از برگزاری این کنگره برنامه‌های مختلف فرهنگی در استان برگزار میشود.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر