در راستای ارتقای سطح کیفیت سرویسهای اینترنت

کد خبر: 3427

کیفیت بالا بر بستر جدید در اختیار کاربران کردستانی قرارگرفت.

به گزارش کردستان خبر، آزاد حکمت مدیر مخابرات منطقه کردستان در گفتگو با کردستان خبر اظهار داشت: در راستای یکپارچه سازی و به روز رسانی شبکه دیتای شرکت مخابرات کشور، اینترنت مخابرات به علت انجام کابل برگردان کلیه ارتباطات اینترنتی مشتریان تجاری و خانگی مخابرات در بخش های از استان در ساعاتی قطع بود که اکنون این امر برطرف شده است.

 

وی افزود: با توجه به اجرای برنامه بهینه سازی شبکه دیتا در راستای ارتقای سطح کیفیت سرویسهای اینترنت اینترانت و mpls از ساعت ۱ مورخ ۳۰ بهمن ۹۷ عملیات برگردان تجهیزات مرکزی شبکه ( core ) در ناحیه تبریز شروع و با توجه به حجم و گستردگی کار با حداقل زمان قطعی و تا ساعت شروع کار اداری اکثر سرویسها ازجمله adsl اینترانت وmpls بطور نرمال و با کیفیت بالا بر بستر جدید در اختیار کاربران عزیز قرارگرفت.

 

حکمت خاطرنشان کرد: مشکل باقی مانده که علی القاعده در امور فنی با این خصوصیات بسیار اندک محسوب میشود ، مربوط به تعدادی از مشترکین اینترنت باip ثابت یاststic بود که با پیگیری مستمر همکاران حوزه شبکه دیتا پس از چند ساعت رفع و برطرف گردید.

 

مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: ضمن عذرخواهی از قطعی سرویس این مشترکین امید است با اجرای پروژه مذکور کلیه هم استانی های گرامی و محترم از مزایای آن بهره مند شوند.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر