کد خبر: 3436

نرخ جدید کرایه تاکسی از اول اسفند ماه در سنندج اعمال شده است

به گزارش کردستان خبر، رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج از افزایش نرخ کرایه تاکسی خبر داد و افزود: افزایش نرخ جدید کرایه تاکسی هرساله با برگزاری جلسات مختلف و نهایی شدن نرخ ها جهت بررسی و مصوب شدن به شورای شهر و پس از تصویب جهت تایید، تصویب نهایی و اجرا به فرمانداری ارسال می شود.

امیر جمشید نژاد گفت: این افزایش نرخ جدید کرایه تاکسی از اول اسفند ماه سال جاری اعمال شده است.

وی عنوان کرد : در نرخ های جدید مسیر میدان انقلاب به نایسر و سه را نمکی به مسکن مهر دگایران با 1500 تومان  دارای بیشترین نرخ کرایه است.

 

وی افزود: کمترین نرخ کرایه نیز مربوط به مسیرهای میدان آزادی به انتهای غفور و شریف آباد، مسیر میدان انقلاب به میدان سهروردی، 17 شهریور و چهار راه عباس آباد و مسیر چهارباغ به میدان کانی کوزله، سه راه ادب به میدان نبوت، سه راه نمکی به شهرک اندیشه و مسیر میدان انقلاب به میدان آزادی و بالعکس و سایر مسیرها هر کورس با نرخ 800 تومان است.

 

وی خاطرنشان کرد: برچسب های نرخ های جدید کرایه در بین رانندگان تاکسی توزیع شده و رانندگان نیز جهت در معرض دید قرار گرفتن مسافران باید آنها را نصب نمایند.

 

جمشیدنژاد تاکید کرد: برای کودکان بالای 5 سال نیز کرایه یک نفر محاسبه خواهد شد.

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج شهروندان سنندجی در صورت مشاهده هرگونه انتقاد، پیشنهاد و شکایات می توانند با شماره پیامکی 100002040 تماس حاصل و ما را در خدمت رسانی شایسته یاری نمایند.

 

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر