تا پایان اسفندماه

کد خبر: 3459

فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی در سنندج تا پایان اسفندماه یک ساعت افزایش پیدا کرد.

به گزارش کردستان خبر، رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج در جمع خبرنگاران گفت:  ساعت کار فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی در  اسفند  جهت خدمات  رسانی بهتر به شهروندان یک ساعت افزایش پیدا کرد.

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج عنوان کرد: هرساله در اسفند ماه  بواسطه خرید های عید حجم مسافرتهای درون شهری  افزایش می باید

مهندس امیر جمشید نژاد بیان کرد: افزایش سفرهای درون شهری در اسفند ماه باعث شده ترافیک در خیابان های هسته مرکزی افزایش یابد و تنها راهکار کاهش ترافیک در ماه پایانی سال استفاده از ناوگان حمل ونقل عمومی است.

وی اظهار داشت:  این سازمان در راستای رفاه حال شهروندان وهمچنین کاهش ترافیک در  ماه پایانی سال تدابیر ویژه ای را در نظر گرفته است.

وی از افزایش ساعات کار ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد و گفت: تا پایان اسفند ماه فعالیت کاری ناوگان حمل ونقل عمومی یک ساعت افزایش پیدا کرد.

مهندس جمشید نژادگفت: ناوگان اتوبوسرانی  هر روزاز ساعت 6 صبح تا 19:30 شب در تمام خطوط  و در میدان آزادی تا ساعت 20 شب اقدام به جابجایی شهروندان می کنند.

وی افزود: 84 دستگاه اتوبوس در 27 خط درون شهری و حومه در این ایام آماده خدمت رسانی  وجابجایی شهروندان  هستند.

جمشید نژاد خاطرنشان کرد: ناوگان اتوبوس رانی تنظیف و شستشو شده و تلاش می کنیم که خدمات مطلوبتری را به  شهروندان ارائه نماییم.

وی همچنین  افزود: هر روز 400 دستگاه تاکسی کشیک هم تا پایان اسفند ماه تعیین شدندکه تعداد 200 دستگاه در میدان انقلاب و 200 دستگاه نیز در میدان آزادی تا ساعت 20اقدام به جابجایی شهروندان می کنند.

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج با بیان اینکه گشت های نظارت و بازرسی به صورت ویژه  در این ایام بر عملکرد و خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی در سطح شهر  نظارت خواهند کرد گفت : شهروندان می توانند انتقادات و پیشنهادات خود را با سامانه پیامکی 100002040 با ما در میان بگذارند.

وی از شهروندان درخواست نمود: در راستای کاهش ترافیک و همچنین تسریع در انجام امورات خود درسفرهای درون شهری در این ایام از ناوگان حمل ونقل عمومی در سطح شهر استفاده کنند.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر