کد خبر: 3523

فرمانده انتظامی استان از کشف487 طاقه پارچه و 54 هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی غیرمجازخبر داد.

به گزارش کردستان خبر، فرمانده انتظامی استان از کشف487 طاقه پارچه به ارزش 3 میلیارد و500 میلیون ریال درشهرستان سنندج خبر داد.

 سردارعلی آزادی گفت: در پی اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس مبنی بر تردد یک دستگاه کامیون حامل بار قاچاق در محورهای مواصلاتی شهرستان سنندج، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان افزود: ماموران با انجام کار اطلاعاتی در محور "سنندج -دیواندره" مستقر و کامیون مورد نظر را شناسایی و توقیف و در بازرسی از خودروی مذکور487طاقه پارچه قاچاق کشف شد.

سردار آزادی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش محموله کشف شده را 3 میلیارد و500 میلیون ریال برآورد کرده اند، گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر و همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

 

54 هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی غیرمجاز در کردستان
 
فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 54 هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی فاقد مجوز طی یک عملیات توسط ماموران پاسگاه انتظامی "نجف آباد" بیجار خبر داد.

سردار علی آزادی گفت: ماموران انتظامی پاسگاه "نجف آباد" بیجار در راستای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا و حین کنترل خودروهای عبوری موفق به شناسایی سواری پژو حامل کالای قاچاق شدند.

وی گفت : با هماهنگی مراجع قضائی خودروی مورد نظر توقیف ودر بازرسی از آن  54 هزارو 200 قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی غیر مجاز کشف شد.

فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به دستگیری راننده و سرنشین خودروی مورد نظر خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش این تعداد لوازم آرایشی فاقد مجوز را بیش از یک میلیاردریال برآورد کردند.

 

کشف کالای قاچاق در"دیواندره"
 
فرمانده انتظامی دیواندره از توقیف یک دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ حمید رضایی در تشریح این خبر گفت: با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام "حمایت از کالای ایرانی" و در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه و برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق، ماموران پاسگاه انتظامی "نساره" این شهرستان در محور "دیواندره - بیجار" به یک دستگاه اتوبوس مشکوک و آن را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دیواندره خاطر نشان کرد: در بازرسی از اتوبوس مذکور 36 طاقه پارچه قاچاق فاقد مجوز گمرکی کشف شد.

سرهنگ رضایی با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شده است، تصریح کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را بالغ بر یک میلیارد ریال برآورد کرده اند.

 

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر