کد خبر: 3530

بهمن مرادنیا در پیامی صعود تیم های راهیاب ملل مریوان به لیگ برتر والیبال و تیم بسکتبال بانوان شهرستان سنندج را بە سوپر لیگ کشور تبریک گفت.

به گزارش کردستان خبر، در پیام تبریک استاندار کردستان بە مناسبت راهیابی بلند قامتان تیم راهیاب ملل مریوان بە لیگ برتر والیبال و تیم بسکتبال بانوان شهرستان سنندج بە سوپر لیگ کشور آمده است؛

 

بی شک جوانان استان کردستان در زمره جوانان دارای ظرفیت و پتانسیل بالا برای درخشش در تمامی عرصه‌های ورزشی هستند که با برخورداری از کمترین  امکانات توانسته‌اند موفقیت های چشمگیری کسب کنند.

صعود تیم والیبال راهیاب ملل مریوان به لیگ برتر و تیم بسکتبال بانوان شهرستان سنندج بە سوپر لیگ کشور علاوه بر همت، تلاش و خستگی ناپذیری جوانان این دیار، بیانگر اراده به ساختن فردایی بهتر و طنین اندازی نام کردستان در سطوح بالای کشور است.

اینجانب ضمن تقدیم صمیمانه ترین تبریکات، از زحمات تمامی بازیکنان، مربیان و حامیان این دو تیم و در راس آن از مردم پرشور و امیدوار کردستان و خصوصا مردمان باغیرت شهرستان های سنندج و مریوان، برای هر دو تیم در ادامه راه آرزوی موفقیت دارم و تاکید می کنم که باید از همه ظرفیت های استان در حمایت از این تیم های والیبال راهیاب ملل مریوان و بسکتبال بانوان شهرستان سنندج استفاده شود تا روز بە روز شاهد رشد و ترقی آنان در عرصە ورزش کشور و میادین بین المللی باشیم.

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر