رئیس مرکز راه‌های اداره کل راهداری کردستان

کد خبر: 3531

مسیر راه روستایی چند روستای دیواندره، دهگلان و قروه مسدود است و راهداران مشغول بازگشایی این مسیر‌ها هستند.

به گزارش کردستان خبر، رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان گفت: ۷ هزار کیلومتر برفروبی در سطح استان انجام شده و عملیات برفروبی همچنان در سطح مسیر‌های روستایی در استان ادامه دارد.

دانش زندی با اشاره به بارش برف و کولاک از روز گذشته در استان کردستان، گفت: عملیات برفروبی همچنان در سطح مسیر‌های روستایی در استان ادامه دارد.

وی افزود: با تلاش راهداران تمام راه‌های اصلی و فرعی در استان باز است و هیچ مشکلی در تردد در مسیر‌های مواصلاتی استان نداریم.

وی افزود: مسیر راه روستایی چند روستا در شهرستان‌های دیواندره، دهگلان و قروه مسدود است و راهداران مشغول بازگشایی این مسیر‌ها هستند.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان با بیان اینکه آمار دقیقی از وضعیت روستا‌های بیجار وجود ندارد، گفت: از دیروز هم چند مورد بهمن در مسیر اورامان اتفاق افتاده است.

وی  در پایان گفت: در مدت یادشده نیز ۱۱۲ نفر اسکان و یک‌هزار و ۶۳۴ خودرو نیز از برف وکولاک  رهاسازی شده است.

 

زندی گفت: راهداران در این مدت هفت هزار و ۱۰۰ کیلومتر باند برفروبی کرده اند و یک فقره سقوط بهمن در محور اورامان – درکی اتفاق افتاده بود که با تلاش راهداران بلافاصله بازگشایی شد.

 

کردستان ۷۲۵ راهدار دارد و در طرح زمستانی بیش از هشت هزار و ۵۰۰ کیلومتر از راه‌های استان را تحت پوشش قرار می‌دهند که شامل یک هزار و ۹۰۰ کیلومتر در مسیر‌های بین شهری و ۶ هزار و ۶۰۰ کیلومتر در راه روستایی است.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظر