مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان

کد خبر: 3549

مردم ما باید مطالبه‌گری کنند و مسئولان باید پاسخگوی نیاز مردم باشند.

به گزارش کردستان خبر، مختار کرمی، مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان امروز، در جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت‌های مذهبی اظهار کرد: مردم ما باید مطالبه‌گری کنند و مسئولان باید پاسخگوی نیاز مردم باشند.

 

وی با بیان اینکه مسئولان باید یاد بگیرند، جلسات را کوتاه‌تر کنند و با مطالعه در جلسات حاضر شوند، افزود: تلف کردن عمر مدیر و کارمند درست نیست و باید جلسات با برنامه‌ریزی و دقیق برگزار شوند تا نتایج مطلوبی به‌دنبال داشته باشند.

 

حجت‌الاسلام کرمی‌ بیان کرد: چهل سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی گذشت و در طول این چهل سال با جان دادن و ایثارگری‌های فراوان اقدامات بسیاری در سطح کشور صورت گرفت و باید تلاش شود محتوا و اصل فعالیت‌ها ماندگار بماند اما در روش اجرا باید شاهد ایجاد تغییر و تحولاتی باشیم.

 

وی گفت: برگزاری جلسات و برنامه‌های امروزی با روش جلسات چهل سال گذشته هیچ بازخورد و نتیجه‌ای نخواهد داشت؛ چرا که نسل جدید و امروزی به‌دنبال روش‌های نوین هستند و روش‌های تبلیغ قدیمی را نمی‌پذیرند.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان با بیان اینکه اطلاعات و دانش بسیاری از جوانان و نوجوانان امروز بیشتر از مدیران و مسئولان است، بیان کرد: باید مسئولان دانش و اطلاعات خود را با نیاز جامعه امروزی به‌روز کنند و از روش‌های جدید تبلیغ در فعالیت‌های خود بهره ببرند.

 

وی خواستار تبیین برنامه‌های سال ۹۸ برای مردم براساس منشور انقلاب اسلامی شد و گفت: باید فرمایشات رهبر را برای مردم پیاده‌سازی و اجرا کنیم تا بتوانیم به اهداف دست یابیم.

 

حجت‌الاسلام کرمی عنوان کرد: ستاد شئون و تبلیغات اسلامی استان کردستان در اجرای برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرچمدار بوده است و نشست‌ها، مسابقات و برنامه‌های زیادی در این استان برگزار شد.

 

وی با بیان اینکه امروز خواسته مقام معظم رهبری از مسئولان دادن امید به مردم است، افزود: بزرگترین سرمایه مردم در حال حاضر امید است و با توجه به مشکلات معیشتی و اقتصادی که پیش روی مردم است باید به مردم امید بخشید و اجازه ندهیم ناامیدی میان مردم رخنه کند.

 

حجت‌الاسلام کرمی، مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان همچنین از تدوین کتابچه‌ای از فعالیت‌های ستاد شئون و تبلیغات اسلامی کردستان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: این کتابچه در سال ۹۸ جمع‌بندی و تدوین خواهد شد.

تقدیر مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان از اعضای جلسه ستاد شئون استان و اهدای لوح تقدیر رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور به مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان از دیگر بخش‌های این نشست بود.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر