فرمانده انتظامی استان

کد خبر: 3553

رویکرد پلیس در تامین امنیت مراسم چهارشنبه آخرسال رویکرد امنیت محله محور است.

به گزارش کردستان خبر، سردار  علی آزادی  با اشاره به اینکه در سال های اخیر برخی افراد سودجو ، چهارشنبه آخر سال را از یک جشن سنتی به یک روز استرس زا و حادثه آفرین تبدیل کرده اند، افزود: نیروی انتظامی به عنوان متولی برقراری نظم وامنیت تمهیدات ویژه ای را در راستای تامین نظم وامنیت مراسم چهارشنبه آخر سال وتعطیلات سال نو اندیشیده است.

 

وی با تاکید بر نقش بسیار مهم خانواده ها در راستای پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال تصریح کرد: خانواده های محترم بایستی در شب چهارشنبه آخرسال در کنار فرزندان خود باشند وبا هم در شادی هم شرکت کنند.

 

سردار آزادی با بیان اینکه پلیس  هیچ گاه مخالف شادی مردم نبوده ودر جشن وشادی مردم شریک است ادامه داد:  در همین راستا نیروی انتظامی اجازه نخواهد داد کسی مزاحم شادمانی و سرور مردم شود.

 

وی انسداد معابر، میادین و خیابانها و اعمال رفتار نامتعارف و پرخطر و ایراد خسارت به اموال مردم را خط قرمز پلیس دانست  وبیان داشت : با مخلان نظم وامنیت مردم به شدت برخورد خواهد شد.

 

کشف بیش از 700هزار عددمواد محترقه در کردستان

 

 

فرمانده انتظامی کردستان از اقدامات پیشگیرانه پلیس در راستای نظارت وکنترل بر واحد های صنفی عرضه کننده مواد محترقه خبر دادوبیان داشت : در همین راستا طی یک هفته گذشته بیش از 700هزار عدد انواع مواد محترقه کشف وبا تهیه وتوزیع کنندگان مواد آن برخورد قانونی شد.

 

وی رویکرد پلیس در راستای تامین نظم وامنیت را امنیت محله محور عنوان وتصریح کرد: مردم قانون مدار کردستان خودشان مراسم چهارشنبه آخر سال را مدیریت کنند.

 

فرمانده انتظامی کردستان در پایان با اشاره به توصیه های پلیسی و راهکارهای کاهش بروز حوادث ناگوار چهارشنبه آخرسال خاطرنشان کرد : رسوم و آیین اجتماعی نشانگر شخصیت و هویت فرهنگی افراد یک جامعه می باشد، بنابراین لازم است مردم و دستگاه ها و نهاد های دولتی با جایگزین کردن آداب شاد و عاطفی، به احیاء رسوم پاک خود اهتمام ورزند.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر