کد خبر: 3600

نماینده سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: از مسؤولانی که برای خدمت به مردم و عمران و آبادانی شهرستان کمر همت بسته‌اند حمایت می‌کنیم و از مدیران کم کار هم می‌خواهیم جای خود را به افراد دلسوز و کاری بدهند.

به گزارش کردستان خبر، محسن بیگلری ظهر امروز در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان سقز اظهار داشت: وقتی حضور مردم در صحنه‌های انقلاب روز به روز گسترده‌تر شده است، باید مسؤولان هم در راستای خدمات‌رسانی در زمینه‌های مختلف به آنان، جواب این بزرگواری مردم را بدهند.

 

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما از مسؤولانی که برای خدمت به مردم و عمران و آبادانی شهر کمر همت بسته‌اند حمایت می‌کنیم و از مدیران کم کار هم می‌خواهیم جای خود را به افراد دلسوز و کاری بسپارند.

 

وی افزود: مردم ما لایق بهترین خدمات هستند و باید به بهترین شیوه ممکن در راه توسعه و عمران منطقه خود عمل کنیم.

 

بیگلری در آخرین جلسه شورای اداری سقز در سال 97 با بیان اینکه از هر سویی مورد هجمه و تحریم دشمنان قرار داریم و به همین خاطر مردم بسیار در فشار مالی و اقتصادی هستند، پس مدیران بایستی بیشتر در خدمت شهروندان باشند.

 

وی ادامه داد: تا آخرین لحظه پشتیبان و حامی مدیران فعال هستم و خواهم بود و از همه می‌خواهم خود را به کارهای کوچک و روزمره مشغول نسازند، بلکه تلاش کنند در خدمت مردم و منطقه خود باشند.

 

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی سپس گفت: احداث راه آهن میاندوآب به سقز با پیگیری‌های زیاد تصویب شده است که در آینده نه چندان دور مایه افتخار و پیشرفت شهرستان سقز خواهد شد.

 

وی سپس ادامه داد: اعتبارات جاده سقز - بانه از ۱ میلیارد تومان به ۳۰ میلیارد تومان افزایش یافته است و در سال 98 شتاب بیشتری خواهد گرفت.

 

بیگلری افزود: بیمارستان سقز در سفر آتی رئیس جمهور افتتاح خواهد شد و توسعه بیمارستان تامین اجتماعی سقز نیز با بیش از 55 درصد در حال انجام است.

 

انتهای پیام/

 

فارس

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر