کد خبر: 3641

توزیع اقلامی همچون شکر، گوشت قرمز و مرغ منجمد در استان ادامه دارد.

به گزارش کردستان خبر، مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی کُردستان با بیان اینکه جهاد کشاورزی در قالب مصوبات ستاد تنظیم بازار استان، توزیع کالا‌های اساسی را از ۲۰ اسفند پارسال آغاز کرد، افزود: توزیع برخی از اقلام هنوز هم ادامه دارد.

 

شهریار حنیفی گفت: در قالب طرح نوروزی، ۱۰ هزار و ۹۲۶ تُن انواع کالای اساسی در مناطق مختلف این استان توزیع شد که ۹ هزار و ۳۳۶ هزار تُن آن مواد غذایی و هزار و ۵۹۰ تُن نیز سیب و پرتقال بوده است.

وی افزود: هنوز هم توزیع اقلامی همچون شکر، گوشت قرمز و مرغ منجمد ادامه دارد.

حنیفی اظهار داشت: در این مدت پنج هزار و ۱۲۸ تُن برنج، ۲ هزار و ۷۵ تُن شکر، هزار و ۹۹ تُن گوشت منجمد سفید (مرغ) و ۸۵۲ تُن گوشت منجمد قرمز (گوسفند و گوساله) و ۱۸۲ تُن گوشت قرمز سرد توزیع شده است.

وی یادآور شد: ستاد تنظیم بازار کُردستان سعی کرد به منظور دسترسی اقشار نیازمند حدود ۵۰ درصد از این میزان اقلام اساسی را در حاشیه شهر‌ها و نقاط روستایی توزیع کند تا با نظارت اعضای ستاد، به دست افراد نیازمند برسد.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: زمستان پارسال در سه سردخانه سقز، سنندج و مریوان یک هزار و ۷۰۰ تُن سیب و پرتقال ذخیره سازی کرده بود که از ۲۵ اسفند به منظور تنظیم بازار میوه شب عید در قالب ۹۶ غرفه در استان توزیع آن را آغاز کرد.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر