کد خبر: 997

13هزار و 168 بلیت برای تماشای فیلم های جشنواره فجر در سنندج توزیع شد

به گزارش کردستان خبر، کورش احمدی  در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: 18 فیلم از فیلم های حاضر در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در بخش سودای سیمرغ در 32 سانس از 14 تا 22 بهمن در سینما شیدا سنندج نمایش داده شد.


وی افزود: 14 فیلم سینمایی سودای سیمرغ و چهار فیلم در بخش کودک و نوجوان از مجموعه فیلم های سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بود که در این سینما برای علاقه مندان اکران شد.


احمدی تاکید کرد: این فیلم ها در ساعت های 9 و 11 صبح در بخش فیلم کودک و ساعت های 16، 18 و 20 در بخش به نمایش درآمد که بر این اساس به طور متوسط در هر سانس 411 نفر حضور داشته و به تماشای فیلم ها نشستند.


وی یادآور شد: فیلم های اکران شده در این دوره از جشنواره فیلم فجر سنندج شامل چهار راه استانبول، دارکوب، امیر، مغزهای کوچک زنگ زده، به وقت شام، خجالت نکش، جاده قدیم، بمب، ماهورا و سوء تفاهم در بخش سودای سیمرغ در سینما شیدا اکران شد، در بخش کودک نیز فیلم های، قهرمانان کوچک، دنیای کیف ها، فیلشاه، دزد و پری و شکلاتی به نمایش در آمد.


به گزارش ایرنا، بلیت فیلم ها با 20 درصد تخفیف، به صورت اینترنتی و نیز به صورت مستقیم در محل سینما شیدا عرضه شد ضمن اینکه تعدادی بلیت هم به صورت مهمان در میان اهالی فرهنگ، هنر و رسانه توزیع شده بود.


 

انتهای پیام /

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر