کد خبر: 2679

اتحادیه جهانی علمای اسلامی در خصوص تحرکات اخیر مسئولان رژیم صهیونیستی در کشورهای اسلامی و عربی واکنش نشان داد.

به گزارش کردستان خبر، اتحادیه جهانی علمای اسلامی در خصوص تحرکات اخیر مسئولان رژیم صهیونیستی در کشورهای اسلامی و عربی واکنش نشان داد و در بیانیه ای اعلام کرده است که نباید در خاک کشورهای اسلامی از اشغالگران استقبال شود. این بیانیه تاکید کرده است که عزت و اتحاد اسلامی از مسیر دشمنان عبور نخواهد کرد بلکه پایبندی به اصول مترقی اسلامی است که موجبات سربلندی مسلمانان را فراهم می کند.

دکتر علی قرداغی که در رسانه های اقلیم کردستان عراق از وی به عنوان دبیرکل اتحادیه جهانی علمای اسلامی یاد می شود، اعلام کرد: پس از تحرکات اخیر رژیم صهیونیستی در کشورهای حاشیه خلیج فارس، اتحادیه جهانی علمای اسلامی از امت اسلامی و سران کشورهای اسلامی خواستار است موضوع فلسطین را همچنان به عنوان مهمترین موضوع اسلامی تا آزادی قدس شریف پیگیری کنند.

وی در بیانیه خود آورده است که به جای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی به موضوع اتحاد داخلی مسلمانان و کشورهای اسلامی بپردازدید و خود را از هر گونه استقبال از اشغالگران دور نگه دارید.

اتحادیه جهانی علمای اسلامی، تحرکات اخیر صهیونیست ها را در کشورهای اسلامی محکوم و اعلام کرده است که هر گونه استقبال از اشغالگران قدس و قاتلان مردم فلسطین و محاصره کنندگان غزه حرام است.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظر