کد خبر: 2923

عضو اسبق پارلمان عراق, مسعود بارزانی در دوره جدید سیاسی اقلیم کردستان، محرک و راهنمای نچیروان و مسرور بارزانی خواهد بود.

به گزارش کردستان خبر، عضو اسبق پارلمان عراق اعلام کرده است که مسعود بارزانی در دوره جدید سیاسی اقلیم کردستان، محرک و راهنمای نچیروان و مسرور بارزانی خواهد بود، سیاست های وی نیز برای همگان در سطح اقلیم و عراق روشن است.
 
محمود عثمان در خصوص تحولات اخیر اقلیم کردستان عراق و معرفی نامزدهای ریاست و نخست وزیری اقلیم کردستان از سوی حزب دمکرات گفت: در این برهه، اقلیم کردستان نیازمند مذاکراتی شفاف در میان احزاب سیاسی است تا برنامه جامعی جهت اجرا توسط کابینه جدید تهیه گردد.
 
وی گفت: حزب دمکرات کردستان نیازمند توافق کلیه جریان های سیاسی در خصوص پست ریاست اقلیم است به ویژه آنکه انتخاب رئیس جدید اقلیم توسط پارلمان باشد یا با رای گیری عمومی در میان مردم.
 
سیاستمدار معروف اقلیم کردستان در ادامه گفت: نچیروان بارزانی در پست ریاست اقلیم و مسرور بارزانی به عنوان نخست وزیر جدید تنها با راهنمایی مسعود بارزانی فعالیت خواهند نمود، سیاست وی نیز مشخص است، در سفر به بغداد با سران سیاسی عراق دیدار و گفتگو کرده است، در سطح داخلی اقلیم نیز به دنبال رفع اختلافات سیاسی است و در آینده نیز به عنوان مرجع سیاسی در اقلیم کردستان باقی خواهد ماند.
 
 
انتهای پیام/
اخبار مرتبط
ارسال نظر