کد خبر: 2947

فرماندهی نیروهای امنیتی سلیمانیه اقلیم کردستان عراق از دستگیری شماری از تروریست های انتحاری وابسته به داعش خبر داده است.

به گزارش کردستان خبر، فرماندهی نیروهای امنیتی سلیمانیه اقلیم کردستان عراق موسوم به آسایش از دستگیری شماری از تروریست های انتحاری وابسته به داعش خبر داده است.

در اطلاعیه آسایش سلیمانیه آمده است که پس از افزایش تحرکات اعضای داعش در استان های کرکوک و دیاله، عملیات ویژه ای جهت مقابله با تحرکات احتمالی تروریست ها در اقلیم کردستان اجرایی شد.

 

در ادامه این اطلاعیه آمده است که با جمع آوری اطلاعات کافی پیرامون اهداف تروریست ها جهت انجام عملیات انتحاری در مناطق اقلیم کردستان، هویت سرشاخه و اعضای این تیم تروریستی برای نیروهای امنیتی محرز گردید.

 

آسایش سلیمانیه افزوده است: اطلاعات دریافتی حاکی از آن است که فردی به نام حاجی مصعب به عنوان سرشاخه داعش در این مناطق فعالیت کرده و دو تروریست دیگر به نام های ابوفتح و ابوسیف وظیفه انتقال تروریست های انتحاری را به استان های کرکوک و دیاله بر عهده دارند.

 

در عملیاتی که نیروهای آسایش اقلیم کردستان انجام داده اند شماری از تروریست های انتحاری که قصد خرابکاری در اقلیم را داشته اند دستگیر شده اند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظر