کد خبر: 3396

در پی حمله تروریستی روز گذشته گروهک موسوم به جیش العدل به اتوبوس حامل رزمندگان اسلام، 27 نفر ار نیروهای سپاه پاسداران به شهادت رسیدند.

به گزارش کردستان خبر، گروهکهای ضد انقلاب: حمله انتحاری تروریست های کوردل به اتوبوس حامل کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سیستان و بلوچستان، انتقام ضد انقلاب از ملت ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بود.

 

عملیات تروریستی گروهک جیش الظلم، با استقبال تروریستهای حزب دمکرات کردستان ایران بعنوان هم پیمان این گروهک تروریستی روبرو شد.

 

رسانه های رسمی گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران با خوشحالی از این عملیات بزدلانه تروریستها، بعنوان عملیات نیروهای خلق بلوچ یاد کرده و از شهادت رزمندگان سپاه پاسداران ابراز خوشحالی کردند.

 

گروهک تروریستی حزب دمکرات، از گروهک جیش الظلم بعنوان گروهی فعال و آزادیخواه نام برد که برای مردم بلوچستان مبارزه می کنند.

 

پیوند عمیقی از گذشته تا کنون بین گروهکهای حزب دمکرات با جیش العدل وجود دارد و بارها سرکردگان این دو گروهک در اروپا با یکدیگر دیدار و ملاقات داشته اند و چندی پیش پیمانی بین این دو گروهک منعقد شد.

 

کُردپا، سایت منتسب به حزب منحله دمکرات کردستان ایران بارها با عرفان شهنوازی سخنگوی تروریستهای جیش العدل مصاحبه اختصاصی انجام داده و عملیات های تروریستی این گروهک را به آنها تبریک گفته اند.

 

در جریان اسارت مرزبانان کشورمان، عرفان شهنوازی در مصاحبه اختصاصی با سایت رسمی گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران، جزئیات این عملیات را برای متحد خود تشریح کردند.

گروهکهای ضد انقلاب که  تلاش هایشان برای شرکت در نشست ورشو به نتیجه ای نرسید، با این اقدامات بزدلانه از ملت ایران انتقام می گیرند، اما بزودی پاسخ محکم سپاه پاسداران را هر دو گروهک تروریستی دریافت خواهند کرد.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر