کد خبر: 2691

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از کسب مدال نقره مسابقات آزاد مهارت ( اورسیا ) توسط نخبه مهارتی کردستانی خبر داد.

به گزارش کردستان خبر، سیدجمیل احمدی گفت: رضا رزوان جوان نخبه مهارتی کردستانی مدال نقره مسابقات آزاد مهارت «اورسیا» روسیه را بدست آورد.

وی افزود:مسابقات آزاد مهارت روسیه از تاریخ ۲ تا ۶ آبان ماه سال‌جاری در شهر یکاترینبورگ روسیه و با حضور ۴۷۳ رقابت کننده و ۵۴۰ کارشناس از کشور‌های ایران، روسیه، بلاروس، برزیل، سوئیس، انگلستان، هند، قزاقستان، مغولستان و عربستان در ۲۲ رشته برگزار شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ادامه داد: در این دوره از رقابت‌ها رضا رزوان به عنوان تنها رقابت کننده کشورمان در رشته تأسیسات الکتریکی به همراه کارشناس رشته، فاروق محمدامینی از استان کردستان حضور یافتند.

وی تصریح کرد: رقابت در این رشته بین ۱۸ شرکت کننده و طی مدت ۳ روز در ۱۸ ساعت انجام شد که خوشبختانه این جوان برومند کردستانی توانست مدال نقره این دوره از مسابقات را در رشته تاسیسات الکتریکی کسب نماید.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان گفت: در پایان این مسابقات برای تمامی شرکت‌کنندگان پاسپورت مهارتی صادر و همچنین به برگزیدگان مدال اعطا شد.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر