کد خبر: 3177

نخستین همایش علمی پژوهشی «اقتصاد پنهان» اسفندماه امسال در دانشگاه کردستان برگزار خواهد شد.

به گزارش کردستان خبر، دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان گفت: نخستین همایش علمی پژوهشی «اقتصاد پنهان» اسفندماه امسال در دانشگاه کردستان با مشارکت استان‌های مرزی غرب کشور استان های؛کردستان، آذربایجان غربی، کرمانشاه و ایلام برگزار می شود.

 

علی خداویسی  با اشاره به اعلام فراخوان این همایش از اول بهمن ماه جاری افزود: علاقمندان به شرکت در این همایش تا ۳۰ بهمن ماه فرصت دارند تا مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

 

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان ادامه داد: بیوتروریسم، بحران‌های ارز و تأثیر رسانه برآن و تأثیر آن براشتغال، چالش‌های فرهنگی، آسیب‌های اجتماعی از منظر جرم شناسی و تأثیر آن بر تولید ملی، کولبری و پیامدهای آن، فقر و نابرابری اقتصادی، تأثیر آن برثبات خانواده، تأثیر آن بر تجارت قانونی در فرایند دادرسی کیفری، تأثیر آن بر اقتصاد شهری، راهکارهای پیشگیری از آن، تأثیر آن برنظم و امنیت اجتماعی، پولشویی و اثرات آن بر اقتصاد کشور، تأثیر آن بر فضاهای شهری مناطق مرزی از منظر آسیب‌شناسی تقنینی، قضایی و اجرایی از محورهای این همایش علمی – پژوهشی است.

 

خداویسی با اعلام اینکه نتایج داوری مقالات علمی – پژوهشی «اقتصاد پنهان»، هفتم اسفندماه است، بیان کرد: زمان برگزاری این همایش ۱۲ اسفندماه جاری خواهد بود.

 

وی گفت: آدرس وب سایت این همایش علمی پژوهشی www.epe.ir است و علاقمندان به شرکت در این همایش می‌توانند مقالات خود را به آدرس ایمیل kordestan@epe.ir ارسال کنند و یا جهت اطلاعات تکمیلی با شماره‌های ۰۸۷۳۳۲۴۰۶۴۴ و ۰۸۷۳۳۲۴۰۵۶۹ تماس حاصل کنند.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر