کد خبر: 1293

ثبت‌نام چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف تا ۲۰ فروردین ماه در استان کردستان ادامه دارد.

به گزارش کردستان خبر، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، از ادامه ثبت‌نام چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف تا ۲۰ فروردین ماه در استان خبر داد.

وی افزود: براساس ابلاغ دستورالعمل اداره امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه ثبت‌نام چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شده است.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کردستان با اشاره به اینکه این دوره از رقابت‌های قرآنی ویژه بزرگسالان بوده است، بیان کرد: این دوره از مسابقات قرآنی در دو بخش حفظ و قرائت و آواها و نغمات دینی و قرآنی به صورت مجزا برای بانوان و آقایان برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: این دوره از رقابت‌ها در رشته‌های حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل قرآن کریم، حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم، حفظ و معارف احادیث قرآن و تفسیر قرآن کریم

ماموستاهنرور اعلام کرد: علاقمندان از ۱۰ بهمن ماه لغایت ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۷ می‌توانند به ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان مراجعه و یا به نشانی www.QuranIran.ir مراجعه و اقدام به ثبت‌نام کنند.

وی یادآور شد: همچنین در رشته‌های اذان، دعاخوانی، همسرایی، همخوانی، مقطع‌خوانی، گروه‌خوانی، آثار دو یا چند زبانه(عربی، فارسی، انگلیسی و..) و انشاد انفرادی تک خوانی محور مسابقات سراسری قرآن کریم شرکت کنندگان می‌توانند به ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان مراجعه اقدام به ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر