کد خبر: 1508

9خرداد ماه در آستانه میلاد فرخنده حضرت امام حسن مجتبی (ع) گالری سوره حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان افتتاح می شود.

به گزارش کردستان خبر، رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان اظهار کرد: توجه به زیرساخت های فرهنگی و هنری، نگهداری و به روزرسانی مکان های هنری یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که در حوزه هنری با توجه به کمبودهای بسیار فراوانی که در این بخش احساس می‌شود همواره مورد توجه بوده است.

وی افزود: بر همین مبنا با گذشت شش سال از افتتاح گالری سوره به منظور بهسازی و تجهیز این مکان به گالری در خور شأن هنرمندان استان با امکانات روز در دستور کار قرار گفت.

مرادی عنوان کرد: چهارشنبه ۹ خرداد ماه در آستانه میلاد فرخنده حضرت امام حسن مجتبی (ع) با حضور مهندس مرادنیا استاندار محترم کردستان و تعدادی از مدیران، هنرمندان و اصحاب رسانه با نمایشگاه گروهی هنرمندان برجسته نقاش سنندجی به صورت اختصاصی افتتاح و از صبح پنجشنبه ۱۰خرداد لغایت پنج شنبه ۲۴ خرداد آماده بازدید عموم علاقه‌مندان خواهد بود.

وی در ادامه در خصوص هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه گروهی اعلام کرد: در این نمایشگاه تعداد ۲۵ اثر از اساتید هادی ضیاء‌الدینی، مهدی ضیاء‌الدینی، فردین صادق‌ایوبی، احمد خلیلی‌فرد، ماشاء‌الله محمدی، خلیل کویکی، عثمان نیک‌منش، اکبر منصوری، صابر میکاییلی، ستاره حسینی، جمشید پره‌وزان، اکرم کریمی، هوزانا رحیمی، اقدس کریمی، لاله یزدانجو، فروغ اردلان ، شادی رهنما، بهار ملکی، سهام آزاد تبار، سیروان کنعانی، لیدا عبدالهی، عزت‌الله صادقی در معرض نمایش عمومی قرار می‌گیرد.

رئیس حوزه هنری کردستان در بخش دیگری از سخنان خود به طراحی جدید گیشه پردیس سینمایی بهمن سنندج نیز اشاره کرد و یادآور شد: همسان‌سازی گیشه فروش بلیت سینما با مؤلفه‌های سینمایی و طراحی منحصر از ویژگی های دیگری است که در این مدت اجرایی شده و علاقه مندان به حضور در سینما از طریق مانیتورهای نصب شده می‌توانند به صورت تصویری ضمن دیدن تیزر و مشخصات فیلم ها نسبت به انتخاب فیلم موردنظر خود اقدام کنند.

 

انتهای پیام

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر