کد خبر: 1813

چهارمین جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» در راستای تبیین منویات مقام معظم رهبری در دی ماه سال‌جاری برگزار می‌شود.

به گزارش کردستان خبر، چهارمین جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» با هدف عمق‌بخشی رسانه‌ای، شناسایی رسانه‌های فعال، کمک به پیشبرد و تحقق اهداف انقلاب، کمک به ایجاد فضای رقابتی بین فعالان رسانه‌ای و در نهایت تجلیل از رسانه‌ها و خبرنگاران برتر در کردستان برگزار می‌شود.


خبرنگاران، سردبیران، نویسندگان رسانه‌ای، عکاسان، تولیدکنندگان آثار دیداری و شنیداری خبری و فعالان تولید محتوای خبری در فضای مجازی می‌توانند آثار خود را در بخش‌های تیتر، گزارش، مصاحبه، یادداشت، سرمقاله، خبر، عکس و کاریکاتور ارائه دهند.


موضوعات این دوره از جشنواره ابوذر در کردستان شامل آسیب‌های اجتماعی، تهدیدها و فرصت‌های مرز، نقش امنیت در توسعه و توسعه در امنیت، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تحقق شعار سال می‌شود.


بنا بر اعلام فراخوان دبیرخانه جشنواره، هر متقاضی می‌تواند در دو بخش یاد شده آثاری را که در بازده زمانی اول آذر ۱۳۹۶ تا ۳۰ آذر ۱۳۹۷ تولید و در یکی از رسانه‌های مکتوب، الکترونیک، پایگاه اینترنتی، دیداری و شنیداری و فضای مجازی منتشر شده است را به دبیرخانه جشنواره به آدرس، سنندج خیابان جام‌جم روبروی اداره کار، جنب ام‌آرآی شهید قاضی دفتر روزنامه جوان و یا از طریق پیام‌رسان‌های «سروش» و «بله» به شماره ۰۹۳۹۳۷۳۰۹۶۰ ارسال کنند.


گفتنی است، اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» در ۲۰ دی ماه سال‌جاری همزمان با روز بسیج رسانه در استان کردستان برگزار می‌شود.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر